Сонячні батареї для активного відпочинку

0
370


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Наскільки приємно відпочити на риболовлі “дикуном”, подалі від цивілізації, на природі, де немає шуму міста і нічого не дратує. Якщо раніше такий відпочинок був пов’язаний з низкою незручностей, то зараз існує безліч пристроїв, без яких ніяк не обійтися. Мобільник, ліхтар, рація, навігатор, ехолокатор і радіо – мінімальний набір, необхідний для комфортного перебування на природі і отримання максимального ефекту від риболовлі або полювання.

 

Як же підживлювати всі ці пристрої?

Кращим варіантом є сонячні батареї, що виробляють електроенергію з сонячного світла. І якщо зовсім недавно це було фантастикою і дуже дорого коштувало, то зараз виробники все більше освоюють їх випуск, що сприяє зниженню їх ціни і робить їх доступнішими.

Сонячні батареї достатньо мобільні, їх можна встановлювати на дах автомобіля, на човни, біля наметів або просто на відкритому просторі. Завдяки їм ви зможете насолодитися музикою на природі, підзарядити ноутбук, мобільний телефон або ліхтар для підводного полювання. Якщо ви йдете в туристичний похід у вас завжди під рукою безкоштовне джерело енергії для будь-яких потреб.

Часто в інтернеті можна знайти негативний досвід використання сонячних батарей. То як же правильно вибрати сонячну батарею для рибалки і мисливця, щоб потім не було розчарувань?

33

Сонячні батареї бувають двох типів – жорсткі кристалічні і гнучкі аморфні. Жорсткі сонячні батареї мають більш високий ККД, їх вартість нижче, проте є один істотний недолік – крихкість, що створює деякі проблеми при транспортуванні і експлуатації.

Гнучкі сонячні батареї – вважаються батареями майбутнього, не ушкоджуються, їх можна розкладати на будь-яких поверхнях, однак їх ККД нижче, тому для отримання такої ж потужності їх потрібно більше. Хоча на природі місця достатньо, а в складеному вигляді вони навіть компактніші, ніж жорсткі батареї.

Наша порада використовувати жорсткі батареї в разі наявності постійного місця для них, наприклад, дах автомобіля або дах дачного будиночка. Для постійних пересувань краще підійдуть гнучкі сонячні батареї.

Одним з головних параметрів є потужність батарей, оскільки зазвичай виробники батарей вказують потужність при ідеальних умовах, то варто врахувати і те, що не завждисонячна батарея буде знаходитися в тих самих ідеальних умовах, сонце періодично може заходити за хмари і потужність при цьому буде падати.

Тому, щоб отримати необхідну кількість електроенергії, просто необхідний акумулятор, який буде накопичувати енергію. В такому випадку отриманою від сонця енергією можна користуватися навіть вночі.

Сонячна батарея – це дуже зручна і незамінна річ в умовах дикої природи. Важливо правильно вибрати і встановити сонячні батареї  і ви отримаєте абсолютно безкоштовну електроенергію на довгий час (термін служби таких батарей обчислюється десятками років).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.