Сонячні батареї в масштабних будівельних проектах

0
214


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Сонячна енергетика останнім часом користується популярністю в усіх сферах життя. Сонячні колектори встановлюють всюди, щоб вони приносили користь своїм користувачам. Прикладами можуть бути: ініціатива Porshe, школа в Нью-Йорку і багато іншого.
Стелла від Porshe, «загорнута» в сонячні батареї
Вперше в світі була зведена стела, яку покрили величезною кількістю батарей, що генерують сонячну енергію. Автор проекту – Porshe. Така стела здатна задовольнити потребу в електроенергії протягом цілого року, якщо мова йде про один з центрів компанії Porsche.
Конструкція зроблена зі сталі і знаходиться в зоні технопарку в Берліні. Висота будівлі сягає 25 метрів, а на фасаді встановлено приблизно 8 тисяч елементів, які генерують 30 тисяч кіловат на годину.
Відкриється цей центр в 2017 році і, слід сказати, що його відвідувачі отримають від цього деякі вигоди, зокрема можливість заряджати свої електромобілі. Таке безкоштовне джерело електроенергії – вдале капіталовкладення Porsche.
Представник компанії заявляє, що стела – це демонстрація прагнення керівництва і всіх співробітників активно брати участь у розвитку альтернативної енергетики. Участь ця якраз проявляється у створенні сприятливих умов для користувачів електромобілів.
Подібний проект – один з важливих факторів для реальних перспектив відповідної галузі електромобілів в Німеччині.
«Зелена» школа в Нью-Йорку
Місцеві архітектори звели справжнісіньку зелену школу, яка не функціонує за допомогою центральної електросистеми, а користується тим, що дає їй  прибудова у вигляді навісу з сонячних батарей. Розташоване це «диво» в Стейтен-Айленд.
Якщо говорити про масштаби споживання, то вони скорочені до 50%, що менше, ніж у звичайній школі. Панелі та люки на стелях дозволяють проникати світлу всередину, що скорочує потребу в додатковому штучному освітленні. Опалення працює за рахунок енергії землі, а вода нагрівається сонячними нагрівачами. Таким чином, школа виходить по-справжньому «зеленою».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.