Сонячні панелі: платити більше не можна економити?

0
211


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Дешеві китайські сонячні елементи і прилади на їх основі, які зараз повсюдно заполонили простори нашої країни, мають безліч негативних якостей, які в подальшому неодмінно негативно вплинуть на працездатність і ККД сонячної системи або приладу. Справа в тому, що всі дешеві сонячні елементи виготовляються з аморфного або полікристалічного кремнію.

solnechnye-batarei-dlya-otopleniya-domaЯкщо ви придбали дешевий модуль, то будьте готові дуже скоро розчаруватися в його якості – це проявиться в зниженні ККД практично до нуля – за 3-4 роки експлуатації в умовах атмосферного впливу.

Але справа не тільки в використаному матеріалі для виготовлення пластин. Дешеві сонячні системи виготовляються з максимальноможливою економією матеріалів – це погані рамні конструкції сонячних елементів, неякісне скло і ламінування. Кремнієві пластини – дуже крихкий матеріал, тому наслідки економії на конструкції рами легко спрогнозувати. При великих вітрових навантаженнях може легко пошкодиться скло і елементи стануть непридатними для подальшої експлуатації. Ремонту пластини не підлягають.

bigstock-Solar-Panel-On-A-Red-Roof-14532428 (1)Тип встановленого скла теж має величезне значення – гладке скло як дзеркало, відбиває більшу частину випромінювання. Спеціальне текстурне скло, яке використовується для виробництва сонячних елементів виробляють на спеціальних заводах, які є тільки на території колишнього СРСР. Аналоги, завезені з-за кордону, і з того ж Китаю за якістю значно поступаються вітчизняним аналогам. Потужність опромінення крем’яних елементів підвищується на 10 -15% з застосуванням спеціального скла або спеціальною технологією ламінування. Завдяки цій технології підвищується ККД сонячних систем навіть у похмуру погоду.

Найякіснішою сонячною системою на даний момент є модулі, для виробництва яких використовується монокристалічний кремній. По терміну служби такі сонячні модулі не мають обмежень, на відміну від полікристалічних і аморфних сонячних елементів, вироблених в Китаї.

3За результатами численних статистичних досліджень, використання сонячних елементів в найближчі роки значно зросте. Це викликано стрімко наростаючим дефіцитом викопних джерел енергії і величезними загразняющімі викидами в атмосферу.

І якщо ви теж хочете перейти на використання альтернативних джерел енергії в побуті то потрібно добре подумати сонячні панелі чийого виробництва купити. Так кийські прилади набагато дешевші ніж вітчизняня, але як ви усі вже знаєте скупий платить двічі, тому платити більше не можна економити, а де поставити розділові знаки у цьому речені вибирайте самі. Удачних вам покупок!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.