Співачка Руслана запросила журналістів до свого еко-будинку під Києвом

0
328


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

В кінці травня переможниця Євробачення 2004 року Руслана Лижичко відсвяткувала свій день народження. У цей день вона запросила групу журналістів для того, щоб поділитися особливостями свого житла.

Руслана ЛижичкоНедалеко від столиці України Руслана разом зі своїм чоловіком проживає в екологічно чистому будинку. Співачка розповіла, що її житло є енергетично активним. За словами Руслани, будинок цілком забезпечується зеленою енергією завдяки сонячним і вітровим установкам.

Протягом усієї своєї кар’єри Руслана підтримувала повернення до витоків і повагу традицій українського народу. Співачка є активістом, підтримує дбайливе ставлення до природи і здоровий спосіб життя в цілому. Руслана вважає, що повноцінне, насичена яскравими фарбами життя можливе лише в гармонії з природою.

Будинок співачки вражає габаритами і зовнішнім виглядом. З журналістами Руслана поділилася думкою про те, що вона проживає в будинку майбутнього. Енергоефективне житло включає в себе репетиційну студію, зимовий сад, підземний басейн і ряд житлових кімнат.

Цікаво, що над проектом будинку Руслана працювала разом зі своїм чоловіком. Їх житло являє собою абсолютно білий будинок, поруч з яким розбитий сад, висаджені фігурні кущі з самшиту в формі древніх рун.

Руслана також повідомила журналістам, що вони з чоловіком абсолютно не оплачують рахунки за комунальні послуги. Вся справа в тому, то на даху будинку встановлені сонячні панелі, які і генерують електрику для енергетичного забезпечення житла. Енергії вистачає, при тому, що сам будинок має значні розміри, а в репетиційній студії встановлена ​​досить потужна апаратура, яка використовується практично щодня. Крім цього, на даху будівлі розташований ряд сонячних колекторів, які служать для опалення та обігріву води в будівлі. Також Руслана повідомила, що генерувати електроенергію для її екологічного будинку допомагають 10 вітрових генераторів.

Руслана Лижичко закликає українців наслідувати її приклад у силу можливостей, адже завжди можна знайти варіанти, як знизити згубний вплив на природу. Не обов’язково розробляти проект великого енергоефективного будинку, можна просто утеплити наявне житло і тим самим значно знизити енергоспоживання.

Приклад переможниці Євробачення 2004 може послідувати кожен бажаючий. Ми вже писали про те, що Ощадбанк видає вигідні кредити» на придбання домашніх сонячних станцій. Крім економії на оплаті електроенергії, власник СЕС отримає ще й відчутний прибуток на протязі, як мінімум, 20 років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.