Сполучені Штати в недалекому майбутньому введуть заборону на безшумні електрокари

0
188


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

В 2019 році департамент Національної адміністрації безпеки дорожнього руху в Сполучених Штатах Америки має намір переглянути вимоги до електрокарів та деяких автівок гібридного типу, які мають невелику вантажопідйомність.

slrgkgpДані поправки до правил дорожнього руху будуть внесені з метою підвищення рівня захисту громадян, особливо тих, які мають вади зору або слуху.

Впровадження нових стандартів має запобігти отриманню травм пішоходами від електромобілів. Зазвичай такі ситуації трапляються через те, що електромобілі на малій швидкості рухаються майже без шуму. Кількість травматичних випадків сягає більше двох тисяч на рік.

За словами міністра транспорту Сполучених Штатів, дані поправки є важливим кроком для зменшення ризику аварійних ситуацій та травматизації громадян.pdlgpl

Нововведення будуть виглядати наступним чином: електричні засоби пересування, які мають вагу менше чотирьох з половиною тон, повинні мати в комплектації спеціальні генератори шуму, що оповіщатимуть пішоходів про наближення автівки. Генератор має спрацьовувати в той момент, коли швидкість електрокара менша від 30 км/год.

Нові стандарти покликані в першу чергу захистити пішоходів, що мають обмежені можливості.

Влада зобов’язує виробників електрокарів до початку вересня 2019 року включити в процес створення автівок встановлення спеціальних генераторів шуму.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.