Світове співтовариство щодо альтернативної енергетики.

0
238


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Альтернативна енергетика вийшла на якісно новий рівень. Популяризація цього виду енергетики неухильно веде до активного зростання її впливу на економічний стан цілих країн. Сумарне вироблення електрики в світі на 25% складається з електроенергії, що отримується з поновлюваних джерел. Ще якийсь десяток років тому показники застосування альтернативної енергетики не були настільки інтенсивними. Порівняно з тим недавнім періодом використання енергії сонця збільшилося рівно в половину, а отримання енергії від вітрових станцій – на чверть. Незважаючи на стабільні показники зростання, відсоток енергозабезпечення у світових масштабах досить малий.

Вищеописані показники фіксуються в звіті Всесвітньої Енергетичної ради від 20.09.2016 р. Робота під назвою «Інтеграція відновлюваних джерел в енергетичних системах 2016», включає в себе моніторинг понад 30 країн, в яких зосереджено 85% сонячних і вітрових електростанцій світу.%d0%be%d0%be%d0%be%d0%be%d0%be

Джерела екологічно чистої енергії досить швидко трансформувалися в прибутковий бізнес. Тільки протягом минулого року більше $250 млрд були інвестовані в альтернативну енергетику. Ця сума значно випередила вкладення в стандартні види енергетики.

Доповідь Всесвітньої Енергетичної ради підготовлений спеціально для 23-го Енергетичного Конгресу, проведення якого заплановано на середину жовтня. Захід буде проводитися в Туреччині (Стамбул). Ключовою темою з’їзду буде прискорення переходу до альтернативної енергетики і значне підвищення її потужностей.

За словами генерального секретаря Ради Крістофа Фрея, найбільший вплив на розвиток низьковуглецевої енергетики мають правила енергетичного ринку, законодавча система та наявність чіткого плану розвитку в регіонах. Ці правила в масштабах кожної окремої країни мають свої модифікації. Природні умови країни диктують як кількість інвестиційних вкладень для експлуатації станцій, так і кінцеву ціну на МВт енергії в годину.

%d1%82%d1%82%d1%82%d1%82%d1%82%d1%82Головними завданнями у популяризації альтернативної енергетики є функціональне доопрацювання і вдосконалення вже існуючих технологій і, як наслідок, значне зниження кількості фінансів, витрачених на процес експлуатації.

У доповіді Всесвітньої Енергетичної ради акцентується увага на умовах успішного функціонування екологічної енергетики.

Сформульовані професійні поради:

  1. Обов’язкове правове регулювання енергетичного ринку.
  2. Розвиток метеорології з метою найбільш розумного розподілу потужностей для різних джерел.
  3. Створення ринку потужностей, що забезпечуватиме швидкі поставки, адже звичні ринки енергетичних ресурсів не забезпечують безперебійного постачання електроенергією.

В цілому доповідь формулює єдину думку: «Для продуктивного розвитку альтернативної енергетики законодавству та промисловому сектору необхідно регулювати виникаючі проблеми негайно задля подальшого процвітання».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.