Tesla VS Mercedes AG: хід конем

0
147


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Найбільші виробники автомобілів пропустили момент, коли молода американська компанія Tesla просунулася далеко вперед у сфері виробництва електричних автомобілів, створивши автомобілі на електричній тязі, здатні змагатися з якнайшвидшими суперкарами.

Тепер же вони намагаються надолужити згаяне, щоб конкурувати з Tesla на рівних у рідному для неї сегменті. Німецька компанія Mercedes-Benz повідомила про бажання продемонструвати свій новий автомобіль Mercedes-Benz ELC в 2018 році на автомобільному шоу. У продаж це авто має вийти в 2019 році, і створити конкуренцію автомобілю Tesla Model X.

Електричний кросовер, як і інші автомобілі компанії такого типу, розроблений на новій платформі ElectricVehicleArchitecture, проте кузов автомобіля отримає кращу аеродинаміку в порівнянні з недавно представленим кросовером GLC на бензиновому двигуні. Частина елементів дизайну з’явиться на новому електрокарі вперше, а з часом їх перенесуть на інші електричні автомобілі компанії.

Розробники повідомили про попередні технічні характеристики майбутнього автомобіля, вони заявляють, що встановлені на ньому електричні двигуни забезпечать потужність на рівні 536 кінських сили, в той час як двигателььные системи TeslaModelXSignatureSeries, які встановлюються на передній і задній осях, володіють потужністю в 259 і 503 кінських сили відповідно. Запас ходу обох автомобілів буде дорівнювати 400 кілометрів. Втім, не виключено, що розробники створять більш доступну для покупець версію, обладнану одним двигуном і зниженим запасом ходу. Основною перевагою цього автомобіля стане саме вартість, очікується, що продажі будуть здійснюватися на рівні 54 тис. доларів США в залежності від комплектації, але до того як вона буде поставлена в серійне виробництво може змінитися і вартість TeslaModelX.

Поки невідомо, як саме відповість на цю заяву сама компанія Tesla. Їй надано достатньо часу для того, щоб створити ще одну модель, яка перевершить німецький автомобіль за показниками продуктивності і вартості, або поліпшити поточну, щоб німцям не вдалося досягти очевидної переваги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.