Toyota Prius 3 – екологічний та економіний вибір нової поліції

0
500


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Тренд на економічні на екологічно чисті авто запущений вже досить давно і все продовжує набирати оберти. Наразі в країнах Євросоюзу молодий хлопець на потужному «мустангу» має набагато менше шансів підчепити дівчину ніж власник «зеленого» автомобіля. Також гібриди відрізняються економічністю, що є привабливим і для старших поколінь. А в 2015 році цей тренд в добровільнопримусовому порядку підхопила і нова поліція в Києві та інших містах.
Toyota_Prius_(XW30)_of_Kiev_patrol_policeМайже кожен з нас бачив наживо, по телевізору або бодай на просторах інтернету сучасні хетчбеки білого кольору з поліцейською символікою та проблисковими маячками на даху. Вони стали одним із символів нової поліції та змін в МВС. Наразі сотні авто моделі Toyota Prius 3го покоління цілодобово патрулюють вулиці більшості міст України. Адже дана модель автомобіля дозволяє постійно пересуватися з мінімальними витратами пального.

Скільки витрачають пального машини поліції і чому?
Toyota_1NZ-FXE_Engine_01Поперше Toyota Prius 3гібрид. Вона має як бензиновий 1,8літровий 136сильний бензиновий двигун, так і електродвигун потужністю 60 кВт або 81 кінська сила. В цілому показники непогані для авто масою 1310 кілограм, що дозволяє отримати непогану динаміку.
Щодо економічності Toyota Prius третього покоління, то вона забезпечується ходом Toyota_Prius_ZVW30_front_20100725високою ефективністю бензинового двигуна та ходом на електродвигуні на малих швидкостях. При повільному ході до 4060 км/год автомобіль використовує лише електродвигун, а бензиновий час від часу заводиться під заряджає акумулятор та глохне. В такому випадку витрати пального можна скоротити навіть до 13 л /100 км.
Toyota_Prius_plug-in_conversion_battery_packАкумулятор автомобіля Toyota Prius 3го покоління має акумулятор сумарною напругою 201,6 В та ємкістю 6,5 А*год. Він дозволяє проїхати на повній зарядці більше 10 км в міських умовах.
Через високу економічність при використанні електродвигуна на невисоких швидкостях ми можемо часто спостерігати, як повільно їздять поліцейські авто. Таким чином вони мінімізуються витрати з бюджету. При цьому варто зазначити, що в такому ж режимі звичайні авто без електродвигуна витрачали б в 58 разів більше пального.
Для населення авто Toyota Prius також досить приваблива, адже девальвація валюти 2012_Toyota_Prius_v_--_03-21-2012сильно підняла ціну на бензин, навіть попри різке падіння ціни на нафту та початок так званої епохи «дешевих вуглеводів». Середня витрата пального 34 літри на 100 км дозволяє немало заощаджувати, а просторий салон та багажник довершують образ сімейного авто.

Викиди в атмосферу
З екологічної точки зору Toyota Prius 3 явно перемагає міліцейські авто, особливо славнозвісні УАЗи та «жигулі». Викид газу даного авто не перевищує 100 грамів за пройдений кілометр, коли звичайні авто мають показник 150 і більше г/км. При цьому за викидами в атмосферу Toyota Prius 3 відповідає стандарту ЄВРО 5.
0190124_2Але економія закінчується на ціні авто яка коливається в рамках 3040 тис. доларів.
В цілому гібридні автонаразі найбільш екологічний вид транспорту. Вони здатні забезпечити найбільш ефективну витрату палива в ті моменти коли хід лише на ДВС повязаний із зайвими витратами.

Чому гібриди краще електромобілів?
Гібриди є навіть більш екологічними ніж самі електрокари, адже електроенергія для них добувається не надто екологічно чистим шляхом. Адже для роботи теплових електростанцій використовується мазут, вугілля та інше паливо, при згорянні яких для добування необхідної кількості кіловатів, виділяється більше газів та тепла ніж в звичайному бензиновому авто. Якщо додати до цього ненадійність та складнощі з підзарядкою, то електромобілі сильно програють на даний момент.

Щодо гібридів, то їх подальший розвиток дозволить все більш ефективно використовувати кожну краплю пального. Це значно зменшить витрати пересічного водія та викиди в атмосферу. Також, гібридавто яке має порівняно низькі потреби в динамічних характеристиках бензинового двигуна, що робить його ідеальним для тестування нових видів палива в великих масштабах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.