У місті Теплодар Одеської області невдовзі з’явиться вітрова електростанція та ТЕС, що працює на газу

0
280


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)
Очільник міста Теплодар Жовнір Михайло зазначає, що поточний рік стане дуже знаковим в плані введення інновацій та реалізації декількох масштабних енергетичних проектів.
В найближчих планах значиться зведення ТЕС, що матиме потужність у близько 1800 мегават. Функціонуватиме новітнє підприємство завдяки використанню газу. Ще однією знаковою забудовою найближчого майбутнього вважається вітропарк. За попередніми даними експертів ВЕС матиме потужність у більш ніж 3 мегавата.
Пан Жовнір також акцентує увагу на тому, що Одеська область частково забезпечується електрикою з Придністров’я. Основним постачальником наразі є Молдавська ГРЕС, яка належить Росії. Мер Теплодара стверджує, що будівництво теплоелектростанції для задоволення власних енергетичних потреб області дозволить зробити крок на шляху до енергонезалежності країни та насамперед відмовитись від поставок електроенергії з Придністров’я.
На даному етапі проект уже затверджений усіма необхідними інстанціями обласного масштабу та Міністерством енергетики України. Будівництво буде проходити за фінансової підтримки іноземних інвесторів. Компанією-забудовником була обрана китайсько-турецька інжинірингова фірма, що спеціалізується на подібних проектах.
Проект теплоелектростанції передбачає будівництво 4-х енергоблоків. Потужність нової ТЕС не поступатиметься Хмельницькій атомній електростанції. Координатори проекту стверджують, що природний газ, на якому працюватиме нове підприємство, поставлятиметься морем.
Також очільник міста зазначив, що виробленого станцією тепла, вистачить для обігріву міста. Реалізація даного проекту значно сприятиме розвитку Теплодара. Для початку планується створити близько 700 нових робочих місць для мешканців міста. Забудова першого енергоблоку майбутньої теплоелектростанції буде розпочато у березні-квітні поточного року.
Супутнім до будівництва ТЕС проектом стане зведення вітропарку. Розташується ВЕС на території, що раніше належала атомній електростанції.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.