Україна у вирі новинок автомобільної промисловості або зустріч з Tesla Model X.

0
265


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Марка електромобілів Tesla стала першовідкривачем у сфері використання електроенергії в якості палива для «залізних» коней. Якщо добрий десяток років тому використання таких дивовижних установок в голові не вкладалося і походило більше на кадри з фантастичного фільму, то в даний момент – це невід’ємна частина нашої реальності.

Ну і, як кажуть, попит породжує пропозицію. На околицях столиці враз почали з’являтися спеціальні станції підзарядки для електрокарів, так як українці, що мають чималий дохід, змогли дозволити собі це чудо автомобільної промисловості нового покоління. Електрокари Tesla стрімко набирають популярність і отримують визнання у всьому цивілізованому світі. Вони володіють рядом незаперечних переваг: по-перше, вони дуже економічні в плані технічного обслуговування ( достатньо один раз на рік пройти профілактичний техогляд); по-друге, вони абсолютно безшумні в роботі і при цьому досить швидкісні; по-третє, вони не завдають абсолютно ніякої шкоди навколишньому середовищу. Заощаджувати на «паливі» власники електромобілів можуть, заряджаючи їх в нічний час, адже електроенергія після 24.00 значно дешевша.

%d1%82%d1%82%d0%b8%d0%b2%d0%b8%d0%bf%d1%82%d1%81

У багатьох країнах електромобілем вже нікого не здивуєш. У Фінляндії, наприклад, власникам подібних засобів пересування надаються державні пільги, які компенсують частину витрат на електроенергію ( точніше – 12 тисяч євро на рік). Це спрощує процес самоокупності електрокара в порівнянні з автомобілями, що працюють на дизельному паливі.

Останньою новинкою в світі електромобілів став Tesla Model X 90D. Він був випущений заводом «Тесла Моторс» в Нідерландах (місто Тілбург). На відміну від однофазної моделі американського зразка, дана модель має трифазну систему зарядки . Вперше Tesla Model X побачила світ у минулому році. Існують різні модельні модифікації цього електрокара. Найбільш швидкісна і потужна з них (Model X P100D) за кілька секунд набирає швидкість близько сотні кілометрів на годину, маючи при цьому потужний електричний двигун ( близько 100кВт).

У середині вересня 2016 року відомий електрокар Tesla Model X приїхав в Україну до нового власника. У даний момент ще рано говорити про широку популярність такого виду транспорту в нашій країні, але перші впевнені кроки в цьому напрямку вже зроблені. Поява в Україні даної новинки значно підносить престиж країни і демонструє її готовність до впровадження новітніх розробок світової автомобільної промисловості.

%d0%b8%d1%81%d0%bc-%d0%bc%d0%b8-%d0%bc%d1%81%d0%bc%d1%82

На перших порах, використання інноваційних технічних засобів має низку проблем в умовах експлуатації. У даний момент власники електрокарів в Україні стикаються з труднощами в пошуку підприємств, що забезпечують технічне обслуговування саме таких специфічних засобів пересування. Також можна виділити тут відсутність достатньої кількості електрозаправок.

Подібного роду проблеми зникнуть, як тільки кількість електрокарів в Україні значно збільшиться і, відповідно, створення таких умов стане виправданим з економічної точки зору.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.