В європейських країнах кожну новобудову оснастять зарядкою для електрокарів

0
154


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Кількість автомобілів, що працюють на електриці, у Європі неухильно зростає. Європейський союз серйозно взявся за питання забезпечення комфортних умов для власників електромобілів. Протягом наступних трьох років планується встановити в кожний дім спеціальну зарядну станцію для екологічних машин. Дані інновації торкнутися і відреставрованих будівель.

До 2023 року більше десяти відсотків парковок в новозбудованих житлових комплексах повинні бути оснащені зарядками для електромобілів. Так як кількість інноваційних авто на вулицях міст Європи зростає в геометричній прогресії, уряд готує підгрунтя для більшої популяризації такого виду транспорту.

jfjfjfjfjf

Передовиками щодо електрокарів є Нідерланди і Норвегія. Ці країни за найближчий десяток років планують повністю вивести з ужитку автомобілі, що працюють на дизельному паливі. Майбутнє в такій перспективі представлено в досить райдужних тонах: незабаром засоби пересування зможуть акумулювати енергію самостійно і передавати її у загальну електричну мережу в Європі.

fjfjfjflblhlnlТакий хід подій обов’язково мінімізує втрати під час збиткових періодів (коли стихає вітер або сонячного випромінювання недостатньо).

Нововведення Європейського Союзу спрямовані на значне зниження шкідливих викидів в атмосферу. Багато вчених стверджують, що перехід на електрокари допоможе уникнути викиду вихлопних газів, але при цьому значно збільшить надходження сірки в навколишнє середовище. За деякими даними кількість SO2 зросте в 5-6 разів, у порівнянні з сьогоднішнім днем.

Для введення в експлуатацію рекордної кількості електромобілів потрібно на початковому етапі подбати про їх гідне обслуговування. Зарядка значних обсягів нових транспортних засобів значно підвищить енергоспоживання. За підрахунками спеціалістів, з метою забезпечення електроенергією населення в якості палива, необхідно побудувати ще 40-50 додаткових електростанцій на території всієї Європи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.