В Узбекистані заборонять випуск та реалізацію лампочок “Іліча”

0
180


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

В Узбекистані з 1 липня 2016 року заборонено випуск у вільний обіг, а з 1 січня 2017 року – реалізація ламп розжарювання потужністю понад 40 Вт.

__________0Крім того, в країні вдосконалюється організація збору та утилізації виведених з експлуатації енергозберігаючих та газорозрядних ламп.

В Узбекистані за останні п’ять років були відкриті десятки виробництв сучасних енергозберігаючих ламп.

Експерти в Узбекистані кажуть, що незабаром світлодіодні лампи повинні витіснити звичайні лампи денного світла. Підвищений термін експлуатації, економія електричної енергії, безпека для навколишнього середовища, відсутність мерехтіння є основною перевагою світлодіодних ламп перед звичайними лампами.

1 (1)Це закономірно, тому що вони дозволяють до 80% знижувати витрати електроенергії. Термін їх служби – понад 50 тис. годин.

За даними аналітичних агентств, що спеціалізуються на вивченні нових технологій в енергетиці, якщо замінити одну 100-ватну лампу розжарювання на 22-ватну люмінісцентну, за місяць буде зекономлено 23,4 кВт / год електроенергії. Економічність світлодіодних ламп ще вище. Наприклад, при заміні п’яти ламп розжарювання на світлодіодні за місяць можна заощадити 135 кВт / год електроенергії. Крім того, світло від світлодіодних ламп не так сильно стомлює очі, як від звичайних.

1До 2020 року в обласних центрах та великих містах Узбекистану будуть реалізовані інвестиційні проекти з модернізації зовнішнього освітлення з використанням сучасних енергозберігаючих ламп. Перевага буде надаватися застосуванню світлодіодних ламп в комплексі з фотоелектричними станціями, відзначається в повідомленні узбецького дипломатичного представництва.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.