Великобританія зменшує фінансування біоенергетичної галузі

0
148


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

 

У Міністерстві енергетики та зміни клімату Великобританії почалися громадські дебати щодо реформ в галузі відновлюваної енергетики – «Renewable Heat Incentive». Пропоновані урядом Великобританії реформи, на думку Асоціації відновлюваної енергетики Великобританії (Renewable Energy Association – REA), приведуть до катастрофічного падіння біоенергетичної галузі, зниження обсягів використання біомаси та зменшення темпів установки біопаливних котлів і енергетичних об’єктів.

 

На думку REA, зміна політики Сполученого Королівства в сфері біопалива і використання біомаси, зменшать тариф, що підтримує установку біопаливних котелень на 61% в 2017 р. Ряд субсидій вже були скорочені на 58% за останні роки. Додаткове урізання підтримки біоенергетики може стати причиною того, що Великобританія не зможе виконати взяті на себе зобов’язання щодо скорочення викидів парникових газів в атмосферу.

Міністерство енергетики та зміни клімату Великобританії також пропонує відмовитися від субсидування використання енергетичних рослин для виробництва біогазу. Дане нововведення може взагалі привести до краху біогазової галузі країни, тому що ця сфера вже істотно постраждала від скорочення державної підтримки.

Представники біоенергетичної галузі Сполученого Королівства намагаються пояснити, що нова політика в галузі відновлюваної енергетики негативно відіб’ється на цілій галузі. Ряд експертів упевнений, що ці реформи можуть закінчитися крахом промисловості, яку уряд підтримував понад п’ять років, і яка сприяє виконанню міжнародних зобов’язань країни.

Зменшення субсидування негативно вплине на зацікавлення біоенергетикою в цілому. Очікується, що продажі біопаливних котлів впадуть у два рази в порівнянні з 2014 р і 2015 р. При цьому на першому етапі Великобританія планує відмовитися від субсидій при встановленні імпортного обладнання, а потім припинити підтримувати також і місцевих виробників котлів.

Однак, дебати і консультації в Міністерстві тільки почалися, можливо, що біоенергетична галузь зможе відстояти свої позиції і довести, що розвиток даного напрямку необхідний Великобританії. Прийом заявок від громадськості закінчиться 27 квітня.

Слід зазначити, що Великобританія залишається найбільшим споживачем деревних паливних гранул, які надходять до Туманного Альбіону в основному з Канади і США.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.