Відкриття світового масштабу за шкільною партою.

0
181


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Маріупольська школярка зробила фурор на олімпіаді в Нідерландах. Чотирнадцятирічна учениця однієї зі шкіл міста Маріуполь посіла друге місце у конкурсі з біологічних розробок, представивши на суд журі свій проект по нешкідливому для навколишнього середовища знищенню пластику.

Всього в олімпіаді було зареєстровано близько двох сотень представників шкільного віку з розвинених країн. Малкіна Катерина (14 років) зробила відкриття у сфері утилізації пластику. Маючи тверду позицію в питанні збереження екології, учениця дев’ятого класу протягом деякого часу працювала над проблемою очищення екосистеми від шкідливого пластику.

За словами юної дослідниці, у неї пішло близько півроку на вивчення життєдіяльності різного роду жуків та їх личинок. Концепція проекту Катерини полягає в тому, що деякі види комах мають здатність вживати в якості їжі і без будь-яких проблем перетравлювати різні вироби з пластику, перетворюючи їх в кінцевому результаті на абсолютно нешкідливі для природи сполуки.

Малкіна Катерина також заявила про свій намір запатентувати відкриття і надалі докласти максимум зусиль для його реалізації.

З усіх представлених на олімпіаді розробок, проект Катерини зацікавив суддів більше всіх. І не тільки суддів. По закінченні конкурсу маріупольській школярці було запропоновано співпрацю з фірмою, що спеціалізується на виробництві пластику, з Голландії. Віце-президент цієї організації висловив зацікавленість у реалізації проекту з утилізації відходів від пластику за допомогою використання живих організмів.

Розчаровує той факт, що розробки настільки юної учениці, яка подає великі надії,  в Україні не викликали інтересу, тому дівчинка разом зі своїм вчителем біології Пономарчук В’ячеславом планує просувати своє відкриття закордоном. У фінансових питаннях реалізації проекту Катерина орієнтується на іноземних інвесторів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.