Вітамін В2 став прототипом для створення батарей нового покоління.

0
180


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Молоді вчені з університету Гарварду в ході досліджень виявили невідомий раніше клас молекул, що мають органічну природу. Дані органічні сполуки наділені високою продуктивністю життєдіяльності і мають здатність акумулювати електроенергію, що отримується з поновлюваних джерел (вітер, сонце).

Раніше вчені вже робили спробу створення подібного виду батареї з метою застосування в альтернативній енергетиці. Їх попередньою розробкою була батарея, що має рідке наповнення. Основою для її функціонування були сполуки органічної природи (хінони) і харчова добавка (фероціанід).

ggggggggggggggggggggggggg Основною ідеєю розробок є створення такого акумулятора енергії, який буде досить ефективний у роботі, не буде токсичним і небезпечним для навколишнього середовища. Важливим пунктом дослідники виділили малу вартість такої батареї.

Один з розробників цього проекту Кайсян Лінь стверджує, що в ході дослідницької роботи і безлічі практичних дослідів, гарвардські вчені вивели абсолютно новий, не відомий раніше вид органічних електролітів, які дадуть можливість створювати батареї з мінімальними показниками шкідливого впливу на навколишнє середовище. Основна ідея була взята з процесу збереження вітаміном В2 енергії, що отримується з їжі.

Ще однією розробкою, яка використовує вітамін В2, стала винайдена вченими з Торонто батарея. В основу концепції їх проекту лягло використання ниткоподібних сполук молекули вітаміну В2. Для того щоб отримати таку структуру вітаміну вчені використовували особливий вид грибів, що мають генні модифікації. За словами працівників Університету Торонто, їх батарея стане початком історії екологічних акумуляторів, які мають високу напругу і ємність.

Якщо спиратися на представлені дослідниками факти функціонування їх винаходу, то в характеристиках його можна прирівняти до літій-іонних батарей, що мають напругу в 2,5 В і ємність 125 мА/год. Функції катода в новій батареї виконує флавін, як альтернатива літію. Представлені показники є на даний момент найвищими з усіх розроблених раніше екологічних батарей в рамках альтернативної енергетики.

Доцент факультету хімії Університету Торонто Сеферос Дуайт підкреслює, що принцип роботи їх винаходу взято з природного середовища. Він акцентує увагу на тому, що природа самостійно створює складні механізми і сполуки, а грамотне їх використання людиною значно полегшує її шлях в здійсненні нових відкриттів.

Сеферос Дуайт порівнює органічну хімію з хитромудрим конструктором. Деталі начебто сходяться в єдину картину, але схема чомусь в підсумку не працює. Вчені, слідуючи теоретичним напрацюванням, змогли добитися результату на практиці з 5-го разу.qqqqqq

Молекула вітаміну В2 здатна взаємодіяти з двома електронами паралельно. Це говорить про те, що він може з легкістю працювати одночасно з декількома зарядами і наділений досить високою пропускною здатністю. Вітамін В2 володіє унікальною можливістю акумулювати енергію, що отримується внаслідок переробки продуктів харчування. Це говорить про те, що він без проблем бере участь у різноманітних хімічних реакціях і є підходящим варіантом для створення батарей нового покоління.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.