Вітрогенератори для індивідуального будинку

0
555


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Малі побутові вітрогенератори можуть бути додатковим джерелом живлення для будинків на одну родину чи навіть для невеликих ферм. Їх основною перевагою є часткова або повна незалежність від постачань електроенергії выд загальноъ мережы. Побутова вытрова турбіна може постачати електроенергію для потреб автономного приймача (виділена лінія), наприклад: схема освітлення двору або живлення підлогового опалення чи домашнього опалення або для всього будинку, що відключений від мережі живлення при використанні енергії, що виробляється на задньому дворі електростанцією.

В індивідуальному будинку досить використовувати “мікро” вітрогенератори з потужністю менше 100 ват (Вт). Встановлення вітрових генераторів з потужністю понад 100 кВт можливо потребуватиме спеціальних дозволів. Найбільш популярні вітрові генератори з потужністю від 3 до 5 кВт. Енергії, виробленої з їх допомогою і ркумульованої  в батареях досить для живлення освітлення, насосних систем, роботи побутового обладнання і техніки.

Слід враховувати при установці вітрових генераторів фактор шуму від їх роботи. Малошумні вітрові турбіни з вертикальною віссю обертання. До початку будівництва, необхідно перевірити правила і стандарти, що стосуються таких робіт.

Отриманий надлишок енергії від вітроенергетичної установки може бути проданий в енергосистему країни відповідно до існуючих правил.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.