Як вибрати сонячну батарею китайського виробництва: практичні поради

0
266


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

При покупці сонячних батарей, важливі два основні параметри: ціна і якість придбаної продукції. На сьогоднішній день одна з кращих пропозицій на ринку – китайські сонячні батареї, виготовлені на великих заводах. Виробляються такі панелі компаніями, що мають сертифікати якості з проведенням найвищого контролю якості на все виготовлене обладнання та здійснюють подальшу сервісну підтримку. Ціна на такі панелі не найнижча, але більш доступна і адекватна, ніж на європейські аналоги зі схожою якістю.
Зараз можна зустріти багато фірм, що пропонують на ринку сонячні батареї китайського виробника. Не всі з них вам відверто скажуть де і як вони купують свої панельки. Нарівні з заводами-виробниками в Китаї широко розвинене ручне виробництво сонячних батарей, образно висловлюючись «на коліні» або «в дядька в гаражі». Для таких панелей зазвичай використовуються браковані дешеві фотоелементи, які збираються абияк. Таке устаткування не прослужить довго і працювати буде з показниками нижче заявлених.
Тут варто відзначити, якщо ви вирішили зробити сонячну панель самостійно – швидше за все при покупці фотоелементів в Китаї вам дістануться фотоелементи не кращої якості, які не зможуть працювати з потрібними параметрами, а в разі придбання якісних елементів вартість їх буде порівнянна з вартістю готової панелі.
Як не помилитися з вибором при покупці китайських фотомодулів ми  розповімо в цій статті.
Виробник модуля повинен бути добре відомий і мати офіційну торговельну марку. На батареї обов’язково повинні бути наклеєні емблеми з логотипом, і табличка із зазначенням параметрів роботи і датою виробництва панелі. Без розпізнавальних даних купувати панелі не радимо!
Ціна хороших модулів не може бути дуже низькою! Ціна хорошого китайського обладнання знаходиться в середньому діапазоні, але ніяк не в дешевомуБажано щоб завод-виробник надав дані про випробування різних партій продукції в незалежних лабораторіях Америки і Європи. Такі дані можна знайти в інтернеті на сайтах цих незалежних центрів. При таких дослідженнях зазвичай перевіряється чи відповідають заявлені виробником параметри – дійсності.
Зверніть увагу на якість збірки і спайки модуля. Зазвичай недобросовісні постачальники паяють їх вручну, що відбивається на зовнішньому вигляді панелі.
Наявність офіційної гарантії від  компанії-продавця. Ви повинні бути впевнені, що якщо щось трапиться з вашим модулем, то компанія,  яка вам його продала усуне всі несправност або замінить обладнання. Також періодично може бути потрібне сервісне обслуговування.
 Для правильної і безперебійної роботи сонячна установка повинна бути правильно спроектована і встановлена. Тому для цих заходів радимо запросити спеціалізовану компанію, яка дасть гарантію на монтаж і якщо щось піде не так, буде відповідати за це. В разі неправильного встановлення ніяке обладнання не буде працювати добре.
Основні недоліки дешевих китайських фотомодулів:
Не відповідність реальноїпотужності заявленій
Швидке зниження продуктивності до 10% в рік
Погана якість збірки
Низький ККД – менше 14%

Чи можна купити панелі на аукціонах або майданчиках типу Aliexpress? І чи будуть вони працювати з заявленими параметрами?
Швидше за все, що ні! Крім того ви до кінця не знаєте, що вам прийде  і як себе вести, якщо трапиться гарантійний випадок. Навіть,  якщо панель погодяться прийняти, вам доведеться помучитись  з доставкою товару в Китай – дуже великі витрати, не доцільно доставка порівняно з вартістю панелі.
Тому ми рекомендуємо вибирати тільки досить відомі бренди, які виробляють сонячні батареї. Серед них можна назвати наступні Hanwha, Trina, Yingli, Altek, Suntech, Jinko, Perlight – більше інформації тут. У них гарантія буде дійсно забезпечена на багато років, а не до тих пір, поки існує продавець і його торгова марка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.