Які сонячні модулі зазвичай монтують в США?

0
168


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Сонячна енергетика США є найбільш швидкозростаючою енергетикою на світовому ринку. Які марки сонячних модулів зазвичай встановлюються на дахах будинків США?
Тільки в 2015 році в Сполучених Штатах встановлено сонячних установок з потужністю до 7,26 ГВт, а їх загальна потужність зросла до 27,4 ГВт, що досить для задоволення еквівалентного попиту на енергію близько 5,4 мільйона американських будинків. За даними консалтингової компанії GTM Research, цього року в США буде введено в експлуатацію ще сонячних систем на 16 ГВт.
Нещодавно Асоціація сонячних електростанцій США SEIA (Solar Energy Industries Association) повідомила, що в лютому цього рокукількість таких  установок в Сполучених Штатах перевищила 1 мільйон. За словами Держекоінвестагентства, поява ще одного мільйона сонячних електростанцій займе два роки.
У минулому році новий потенціал для сонячної енергетики досяг 29,4 відсотка частки нових потужностей, побудованих в американському енергетичному секторі. Вітрові електростанції досягли показника в 39 відсотків, а газові електростанції – 29 відсотків. При цьому не було будівництва нових вугільних електростанцій.

thumb_semi_5b75a7ff8aee1ecf4b033f2a5b0f22d5
У США, як і на будь-якому іншому ринку, велика частина в створенні нових потужностей в  цьому енергетичному секторі мають домашні сонячні установки. У минулому році в Сполучених Штатах встановлено таких установок на більш, ніж 2 ГВт і цей сектор в останні чотири роки має більше 50 відсотків річного темпу зростання нових установок.
Динамічний розвиток ринку сонячної енергетики знаходить своє відображення у швидкому зростанні зайнятості в цьому секторі промисловості. За даними The Solar Foundation, в кінці листопада 2015 року зайнятість у сонячній енергетиці США зросла до більш, ніж 208,8 тис. працівників. На підставі досліджень, проведених в компаніях США в секторі сонячної енергетики, The Solar Foundation прогнозує, що це призведе до збільшення зайнятості протягом наступних 12 місяців до ок. 240 тис. Працівників.
Найбільшу питому вагу зайнятих у секторі сонячної енергетики в Сполучених Штатах припадає на монтажників, майже 120 тисяч, з яких близько 76 тис. в Каліфорнії. Їх середня зарплата становить $ 21 на годину.
GTM представив список марок сонячних модулів, які, як правило, вибирали в минулому році монтажники в Сполучених Штатах (в дослідженні були зібрані дані з найбільш  “сонячних” штатів США – Каліфорнія, Нью-Джерсі, Арізона, Нью-Йорк, Массачусетс і Пенсільванія) .
Аналіз, представлений GTM Research показує, що найбільша частка ринку модулів, використовуваних в домашніх сонячних установок в Сполучених Штатах припадає на китайські Trina Solar (15,3 відсотка), сінгапурські REC (13,2 відсотка), американські SunPower (11, 2 відсотка) китайські Yingli (10,7 відсотка) і німецькі, але вироблені в США модулі SolarWorld (9,2 відсотка). Частка інших виробників на ринку на цей момент на рівні в 40,5 відсотка.
Більшість модулів з числа  лідерів продажів Trina, REC або Yinlig пропонують найбільші торгові компанії США – SolarCity, Vivint Solar і SunRun. Пов’язана з мільярдером Елон Муск компанії SolarCity мала в минулому році до близько 30 відсотків ринку домашніх сонячних установок в США.
SolarCity скоро замінить покупку модулів від сторонніх вироблених модулів на продукцію власного величезного заводі, побудованого в Буффало, штат Нью-Йорк. В кінцевому рахунку, виробництво, як очікується, досягне 1 ГВт на рік. В кінці минулого року SolarCity оголосив виробництво модуля з рекордною ефективністю в 22,04 відсотків. З появою цієї технології в масовому виробництві ми повинні ще почекати. В даний час модулі США з найвищої ефективністю (21,5 відсотка) пропонуються американським виробником Sunpower.
Будівництво заводу в Буффало буде закінчене протягом декількох місяців, а повне виробництво сонячних модулів повинно бути запущено в 2017 році. SolarCity оголосила, що його запуск тільки початок великих планів в секторі сонячної енергетики. До сих пір SolarCity є творцем високоефективних модулів з кристалічного фотогальванічного матеріалу на пілотній виробничій лінії з потужністю 100 МВт в Фримонті, штат Каліфорнія.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.