З вітру та сонця. Перша комерційна гібридна електростанція Аннаполісу

0
310


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Solar Wind Energy Tower є проектом дочірньої компанії Solar Wind Energy (Аннаполіс, штат Меріленд), справжнього новатора у розробці гібридного устаткування, здатного виробляючи значну кількість дешевої електроенергії.

Інженери Solar Wind Energy спроектували спеціальну башту, яка генерує енергію сонця і вітру одночасно, залучаючи ряд перевірених технологій і будівельних систем. З таким устаткуванням можна використовувати альтернативний метод вироблення електроенергії для потреб населення, усунувши загрозу для довкілля. За словами розробників, основною метою інноваційного проекту є задоволення попиту на дешеву електроенергію, який стрімко зростає з кожним днем.

Запатентована інновація

Для досягнення своєї мети Solar Wind Energy має намір здобути необхідне державне фінансування. Нині налагоджуються партнерські відносини з різними громадськими організаціями, держструктурами щодо оплати комунальних послуг, користування альтернативною енергією. Компанія розраховує на співробітництво з іншими виробниками альтернативної енергії у своїй державі та за кордоном, щоб фінансувати, будувати і експлуатувати індивідуальні вежі-гібриди для утворення чистої енергії за розумним тарифом, без шкідливих викидів в атмосферу.

Команда досвідчених бізнесменів, фахівців інженерії і наукових консультантів працює над конкурентоспроможністю такої ідеї на енергетичному ринку США. Solar Wind Energy зареєструвала кілька патентів, що, на думку розробників, сприятиме подальшому зміцненню економічного і екологічного потенціалу цієї революційної технології.

tower

Запатентована структура вежі складається з високого полого циліндра з системою подачі води до турбін, що знаходяться на дні. Насосна система вприскує у верхній частині воду, створюючи ефект дрібнодисперсного туману у всьому отворі. Вода, введена системою, потім випаровується і поглинається гарячим сухим повітрям, нагрітим сонячними променями. У взаємодії з водою тепле повітря охолоджується, стає щільнішим і важчим, ніж зовні. Воно відводяться в аеродинамічні труби, що оточують нижню основу вежі. Там знаходяться турбіни, що генерують потужності для виробництва електроенергії. Solar Wind Energy пропонує своїм клієнтам проекти гібридних веж особливих форм, які будуть ефективнішими в залежності від кліматичних особливостей регіону, щоб краще вловлювати вітер.

Плюси використання гібридного устаткування

Вежа Solar Wind Energy є унікальною, адже розробники усунули більшість експлуатаційних обмежень. Це неймовірно, але вона здатна працювати цілодобово, 24 години на добу і 7 днів на тиждень. У той час як сонячні панелі працюють тоді, коли світить сонце, а вітряки – як дме вітер. Вежа має можливість працювати практично без викидів вуглекислого газу, витрат палива та відходів виробництва електроенергії. Вона генерує чисту, економічно ефективну, дієву електроенергію без шкоди для довкілля.

На додаток до своєї технології поновлюваних джерел енергії Solar Wind Energy розробила власне програмне забезпечення на основі аналітичної програми, щоб визначити можливості вироблення енергії з веж-гібридів, встановлених у різних кліматичних зонах всього світу. Компанія вжила чимало відповідних заходів для захисту інтелектуальної власності свого винаходу. ОС для управління вежею щоденно збирає дані з гідрометеорології, визначає ККД енергетичних виходів на щоденній основі. Прогрес останніх десятиліть дозволяють прогнозувати точкові специфічні погодні умови, забезпечити правильний вектор технічного удосконалення енергозберігаючого устаткування.

Аналітичний інструмент Solar Wind Energy в тандемі із запатентованою технологією надає розробникам унікальну можливість планувати і націлювати глобальне позиціонування своїх веж для задоволення енергетичних потреб у світі. ОС може швидко реагувати на запит практично з будь-якої конкретної країни для визначення оптимальної локації для розташування нової вежі, обраховує розміри майбутньої конструкції та кількість електроенергії, яка може вироблятися.

Калькулятор для обрахунків проекту

Завдяки послідовним інноваціям компанія успішно заощадила на капітальні витрати. Одночасно  підвищує прогнозовані фінансові показники. Такий розвиток проекту став можливим за рахунок використання спеціального калькулятора з програмного забезпечення Global Energy Generation. Онлайн-калькулятор розраховує і прогнозує виробництво енергії з веж. Отримуючи інформацію  про стан погоди, GPS-дані майбутнього розташування майданчика, висоту і діаметр башти можна регулювати кількістю води, що виконує роль своєрідного палива для створення необхідної кількості енергії. Калькулятор видає результат з оптимальним розміром кожної вежі.

Одна із останніх веж-гібридів була споруджена на майданчику біля Сан-Луїс (штат Арізона). Споруда протягом року в середньому виробляє 435 МВт/годин. Для спорудження вежі використовують звичайні будівельні матеріали, обладнання. А її обслуговування не потребує мега фахового персоналу, що створює додаткові можливості для збільшення робочих місць у будь-якому місті чи селищі.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.