Електротягачі – новітня розробка в питаннях транспортування

0
177


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Суспільство досить швидко освоїлося в новітніх розробках електромобілів і початком їх активної експлуатації. Громадяни європейських країн мали можливість оцінити очевидну перевагу електрокарів в порівнянні з традиційними видами транспорту. Але на цьому нововведення не закінчилися. Компанія Nikola Motor, що нещодавно з’явилася на ринку, місяць тому надала на суд громадськості свою розробку – электровантажівку. Можлива поява даного виду транспорту викликала небачений ажіотаж. На даний момент молода компанія з США отримала більше семи тисяч замовлень на представлену модель гібридної электровантажівки. Сумарне замовлення у грошовому еквіваленті склало більше 2-х мільярдів доларів.

Розробки вантажівки тривали протягом майже трьох років. Тягач вміщує в себе 6 електричних моторів. Мотори живлять літій-іонні акумулятори (320 кВт-год), які заряджаються від спеціальної потужної турбіни, котру приводить в дію згоряння будь-якого виду палива широкого вжитку (дизельне паливо, газ, бензин). При такій комплектації электротягач ховає під капотом 2 тисячі кінських сил. Головною функціональною характеристикою электровантажівки є її економічність у порівнянні з іншими подібними транспортними засобами, представленими раніше. Один з розробників гібридної фури Тревор Мільтон повідомляє, що витрата палива в їх винаході становить не більше 15 літрів на сто кілометрів, а передбачувана кількість кілометрів між заправками – близько 2 тис. Вага тягача майже на тону менше, ніж у аналогічних потужних вантажівок.

Вартість даного тягача за попередніми даними становить 375000 доларів. Компанія Nikola Motor надає своїм майбутнім клієнтам програму лояльності у вигляді поступової виплати всієї суми, безкоштовного технічного обслуговування і надання певної кількості палива для вантажівки в якості подарунка. Вдала лізингова компанія і забезпечила розробникам популярність їх проекту і велику кількість попередніх замовлень

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.