Fidonet – мережа тих, хто знає

0
782


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (5 голос(-ів), середній бал: 8.20 з 10)
Сеть Фидонет

Де знайти знаючих людей? Таке питання обов’язково виникає у кожного, хто на професійному або на рівні хобі займається альтернативною енергетикою. Знайти людину, яка знає більше, має певний досвід та точно може допомогти порадою – нелегка задача. Інтернет-форуми майорять різними експертами, які дивом запустили свою панель на 100 Вт і тепер вважають себе професіоналами.

Звичайно, ідеальним варіантом є звернення безпосередньо до магазину де, ви придбали сонячні панелі або вітрогенератор, але часто ритейлер й сам не сильно розбирається у власному асортименті. Особливо на ранній стадії розвитку ринку, яку ми до сих пір спостерігаємо.

Fidonet – мережа знаючих

Ще до появи мережі інтернет існувала менша за масштабами, але повністю незалежна мережа Fidonet. Вона з’єднала між собою ентузіастів з різних сфер від програмістів до любителів альтернативної енергетики. Таким чином вона є своєрідним концентратом експертної думки й вийшла настільки вдалою, що користується популярністю навіть попри велику кількість форумів і мережі інтернет. До того ж, на Фідонет немає спаму, рекламних банерів, вірусів і псевдо експертів. Тут ви точно знайдете допомогу від близьких по духу людей.

Як зайти в Fidonet?

Потрапити в Фідонет можна зарееструвавшись на сайті http://fido.odessa.ua/ або через дружній нам WEB BBS https://fido.net.ua/cgi-bin/webed.cgi?area=6747. Чекаємо на ваші питання!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.