Формування екологічної свідомості у жителів Івано-Франківська

0
149


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Співробітники національного університету нафти і газу в місті Івано-Франківськ виявили ініціативу підвищити рівень знань громадськості в рамках екології та альтернативної енергетики. Працівники вищого навчального закладу організували науково-тренінговий центр під назвою «Нова енергія». Концепція проекту полягає в організації занять, присвячених енергетичним природним ресурсам та їх ролі в існуванні людства.

Ідею щодо створення подібного навчального центру подали співробітники кафедри техдиагностики та енергетичного менеджменту університету. Допомога в реалізації проекту була надана громадською організацією під назвою «Бюро розвитку інноваційних технологій». Початок роботи центру «Нова енергія» було приурочено до дня народження ІФНТУНГ.

%d0%b6%d0%b6%d0%b6%d0%b6%d0%b6%d0%b6%d0%b6%d0%b6%d0%b6%d0%b6%d0%b6%d0%b6%d0%b6%d0%b6%d0%b6

«Нова енергія» – це повноцінне наукове містечко, в якому кожен відкриє для себе безліч цікавих фактів і нових знань в галузі альтернативної енергетики. Співробітники даного комплексу вдало поєднали процес навчання з ігровим процесом, що дозволяє залучати до занять різні вікові категорії громадян. Відвідувачам науково-тренінгового центру будуть представлені інноваційні технічні розробки альтернативної енергетики, наукові факти і нові відкриття, технологічні процеси стандартного отримання електроенергії та сучасні методи відновлюваної енергетики.

За словами директора інституту екології та нафтогазової енергетики Карпаш Максима, навчально-тренінговий центр «Нова енергія» передбачає навчання різних вікових категорій (включаючи першокласників). Також ідейний натхненник центру звернув увагу на те, що на території наукового містечка можна не тільки отримати нові корисні знання у сфері альтернативної енергетики, але й весело провести час, як дорослим, так і дітям. Відвідувачі центру матимуть можливість спробувати свої сили у виробленні електроенергії за допомогою велогенератора; створити власними руками який-небудь предмет, використовуючи 3D-принтер; використовуючи спеціальний конструктор відтворити процес перетворення енергії вітру в элекричний струм тощо.

Навчальні заняття розроблені з урахуванням вікових особливостей дітей. Найменші відвідувачі (6-8 років) за допомогою конструкторів зможуть навчитися моделювати приклади поновлюваних джерел природної енергії. Для дітей старшого віку будуть проводитись тренінги та майстер-класи певної тематики. Професорами і доцентами ІФНТУНГ буде координуватись робота консультаційної служби з питань енергоефективності та будуть проведені лекції з енергозбереження.

%d1%8d%d1%8d%d1%8d%d1%8d%d1%8d%d1%8d%d1%8d%d1%8d%d1%8d%d1%8dМаксим Карпаш повідомив, що формування навчальних груп планують почати в перших числах жовтня. Більш точну інформацію можна дізнатися на сторінці університету в Фейсбук.

Голова обласної ради Сич Олександр акцентував увагу громадськості на те, що ІФНТУНГ на високому професійному рівні реалізував свій інноваційний проект, діяльність якого спрямована на інформування громадян з питань раціонального використання електроенергії і формування екологічного мислення. За його словами, наука в силах підняти нашу країну на більш високий рівень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.