Ізмаїл почав реалізовувати проект USAID

0
163


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Нещодавно міська рада міста Ізмаїл, що в Одеській області, провела презентацію «Плану дій щодо стабільного енергетичного розвитку та кліматичних змін» в рамках проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Директор Інституту місцевого розвитку в Києві Р. Тормосов заявив, що впровадження всіх енергетичних заходів не тільки вирішить питання енергозабезпечення міста та допоможе запровадити останні енергозберігаючі новинки, але й значно знизить викиди діоксиди вуглецю в навколишнє середовище.
Р. Тормосов зазначив, що важливим є не тільки зниження показників викидів вуглекислого газу в навколишнє середовище, але й зменшити витрати городян на електроенергію. На протязі чотирьох місяців розроблялися проекти, які допоможуть у вирішенні головних питань. Загалом було розроблено 73 проекти, які направлені на системи теплозабезпечення, подачі та відвід води, системи зовнішнього освітлення. Крім того, розроблено 3 проекти щодо впровадження альтернативних та відновлювальних джерел енергії.
Якщо всі заходи будуть імплементовані, то стане можливим заощадження електроенергії до 196,8 тис. МВт щорічно та знизити викиди вуглекислого газу до 70,1 тис. тон щорічно. Проект може бути виконаний до 2030 року. Даний план стосується не тільки Ізмаїлу, але й ще шести міст Одеської області, які приєдналися до програми співпраці з агентством США.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.