Siemens: морська вітрова енергія за 80 EUR/МВт/год вже через 10 років

0
274


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

На думку експертів Siemensa, найбільшого на світі виробника вітрових електростанцій, призначених для роботи на морі, засоби виробництва енергії з морських вітрових ферм впадуть нижче 80 євро за 1 Мвт/год вже в перспективі до 2025 року.

Засоби виробництва енергії з морських вітрових ферм вже тепер виразно падають. Останнім часом у галузі офшорної енергетики все частіше говориться про вартість енергії з морських вітрових ферм нижче 100 EUR/МВт/год.

Як видно з повідомлення, зробленого Siemensом кілька днів тому, у випадку вітрових ферм на морі, які будуть побудовані  ближче 2025 року, енергія з них повинна коштувати за прогнозами LCOE (Levelized Cost of Electricity) навіть нижче 80 EUR/MВт/год, при цьому ця ціна повинна включати  засоби приєднання морських вітрових ферм до енергетичної мережі, яка знаходиться на суші.

Siemens інформує, що метою компанії на 2020 рік є скорочення вартості виробництва енергії з офшорних зон нижче 100 EUR/МВт/год, при цьому німецька фірма повідомляє, що реалізувала вже 72 відсотки цієї мети, а посприяло цьому передусім впровадження нових технологій турбін і приєднання їх до мережі, а також використання ефективніших способів обслуговування і кращої логістики.

Siemens додає, що подальша редукція LCOE після 2020 року – до 20 EUR/МВт/год – буде ефектом впровадження нових генерацій турбін і фундаментів. Німецька фірма будує нові типи фундаментів, які мають бути протестовані на введеній в дію наступного року пілотажної інсталяції, яка будується в Данії.

Siemens –  це найбільший на світі виробник морських вітрових електростанцій. Побудовані компанією морські вітряки складають понад 60 відсотків глобального потенціалу, встановленого в морській вітроенергетиці. Тільки минулого року Siemens поставив на проекти, які реалізовувалися в Європі, офшорних вітрових електростанцій із загальною потужністю більше 1,816 ГВ. Siemens обігнав в цьому відношенні фірми Adwen (550 MВт), MHI Vestas (392 MВт) також Senvion (271 MВт).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.