У Тернополі будуть виробляти біогаз з курячого посліду

0
197


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Розробка і реалізація даного проекту планується в Соколові на Тернопільщині. Тут виникла ідея перероблятиме курячий послід та відходи від переробки кукурудзи в біологічний газ.

slwlelele«Західагропродукт» у тандемі з компанією з Австрії, яка має досвід подібного виробництва, планують у найближчому майбутньому звести станцію з виробництва біогазу.

За словами директора фірми «Західагропродукт» Панькуш Івана, заплановане виробництво буде єдиним у своєму роді в рамках Західної України. Керівник виробництва стверджує, що лише за один день на птахофабриці накопичується більше 12 тонн курячого посліду, який планується використовувати у виробництві біогазу. Отриманий таким шляхом газ можна використовувати для вироблення теплової або електричної енергії.

Даний проект не тільки вирішить питання безпечної утилізації органічних відходів виробництва, але і дозволить значно заощадити на звичному паливі. Керівник ТОВ «Західагропродукт» акцентує увагу на тому, що отриманий біогаз буде використовуватись для місцевих потреб. Для початку планується обігрівати Соколівську школу за допомогою використання альтернативного джерела.

Крім виробництва тепла і електроенергії, інноваційний комплекс буде поставляти ефективне органічне добриво на поля області.vkvkvkvkv

Австрійська фірма-партнер займатиметься постачанням якісного обладнання закордонних виробників для нового виробництва. Реалізація проекту потребуватиме близько двох мільйонів євро фінансових вкладень. Введення в експлуатацію комплексу з виробництва біогазу заплановано на 2018 рік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.