В Японії вже більше електричних зарядних станцій, ніж звичайних АЗС

0
179


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Основною перешкодою для розвитку електричних автомобілів у всьому світі є недостатня інфраструктура зарядних станцій. Ця проблема не існує, проте, вже в Японії, де власники електромобілів можуть зарядить свого «залізного друга» в будь-якому зручному місці.
Згідно з дослідженням, зробленому від імені компанії Nissan, в Японії на даний момент існує близько 40 000 зарядних станцій для електромобілів, в той час як АЗС є тільки 34 000 В числі цих станцій зарядки більшість становлять приватні станції, громадських всього декілька тисяч.
Для порівняння, в інший провідною країною в розвитку електричного автомобілізму, США, в даний час близько 9000 зарядних електричних станцій і близько 114500 АЗС.
Дослідження було проведено на замовлення Nissan, японського автовиробника, який в даний час виробляє найпопулярніший в світі електричний автомобіль Nissan Leaf. Цього року Nissan запускає нову версію LEAF, який характеризується більш тривалим часом роботи без підзарядки. Новий Nissan Leaf оснащений акумулятором ємністю 30 кВт \ год, так що діапазон його пробігу збільшиться до 250 км. Діапазон пробігу без підзарядки старих версій з повністю зарядженою батареєю складає в середньому близько 170 км. До сих пір, Nissan продав більше 200 000. електричних автомобілів Nissan Leaf. Тільки в минулому році обсяг продажів цієї моделі склав 43 651 одиниць.

thumb_semi_f9b06f11991c9fc3ccb380978c5a54b4Протягом наступних чотирьох років, консорціум Renault-Nissan планує запуск більше 10 моделей альтернативних двигунів, і, крім розширення парку електромобілів, Nissan запускає програму установки швидкої зарядки CHAdeMO, котори’ досі по всьому світу встановлено близько 10000. Зарядка батареї модель Leaf до 80 відсотків через швидкий зарядний пристрій займає не більше 30 хвилин.
За даними The Guardian, в Японія в даний час працює близько 6500 зарядних точок CHAdeMO, в Європі їх налічується більше 3000, а в США більш 1600. У США і в Європі мережу швидкої зарядки, однак, починають розвивати і інші автомобільні компанії, в перших рядах яких американська Tesla, якій нещодавно були встановлені перші зарядні станції в сусідній Польщі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.