Як правильно вибрати сонячні батареї – почитайте перед покупкою!

0
736


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Сьогодні все більше і більше людей шукають способи скоротити витрати на електрику. Одним із способів досягнення цієї мети є обмеження у використанні будь-яких електроприладів в будинку. Але більшості людей це дуже важко зробити. Отже, що ж ми можемо зробити, щоб заощадити гроші на оплаті рахунків за електрику? Хорошим варіантом є покупка сонячних панелей для створення власного джерела електроенергії.

1Прочитайте цю статтю і ви дізнаєтеся, як вибрати сонячні батареї для дому і не пошкодувати про покупку.

Сонячні батареї перетворюють сонячне світло в електрику. Чим більше інтенсивність світла, тим більше енергії вони можуть виробляти.

Які ж переваги використання цього альтернативного джерела енергії?

Явною перевагою є можливість використання отриманої енергії для обігріву або кондиціонування вашого будинку. При використанні котлів на природному газі для обігріву, необхідно щомісяця оплачувати спожиту кількість кубів. Встановлення ж розглянутих батарей може позбавити вас від щомісячних витрат за ці зручності, так як енергія сонця поки ще безкоштовна.

4Багато хто використовує енергію Сонця, так як її використання не має шкідливого впливу на навколишнє середовище. Деякі країни, наприклад США, надають податкові пільги і субсидії для людей, які купують і встановлюють дане джерело енергії. Перед тим, як вибрати сонячні батареї для дачі чи будинку, необхідно розглянути деякі моменти докладніше:

  1. Розрахуйте необхідну кількість електроенергії. Оцініть потужність кожного з приладів, які ви хотіли підключити до батарей. Більшість людей використовують енергію, що виробляється сонячними батареями, для нагріву води або опалення, так як ці системи витрачають досить велику кількість потужності. Складіть потужності всіх приладів, які ви вирішили підключити до панелей. Це дасть вам приблизне уявлення про кількість споживання в місяць електроенергії при використанні саме цих пристроїв. При покупці сонячних батарей, вибирайте ті, потужність яких трохи перевищує розрахункову. Це гарантує вам достатній рівень вироблюваної потужності;
  2. Виберіть місце установки вашої покупки. Це залежить від того скільки вам потрібно електроенергії і скільки панелей ви купите. Вони повинні протягом дня перебувати в зоні максимальної освітленості. Як правило, період часу, протягом якого сонячне світло має найбільшу інтенсивність – з 9 ранку до 15 години дня. Тому необхідно встановити їх так, щоб саме в цей час вони були розташовані лицьовою стороною до сонця. При такому інтенсивному світлі сонячні батареї можуть виробляти більшу кількість енергії;
  3. Перевірте гарантований термін служби придбаних фотоелектричних перетворювачів. Більшість з них розраховані на експлуатацію протягом 10-15 років. Багато людей думають, що їх можна використовувати вічно. Це абсолютно неправильно! Перед покупкою, підрахуйте, чи забезпечать вам економію ці пристрої і їх можливе використання протягом цих років. Для цього:
  • Візьміть сумарну кількість грошових коштів на оплату споживаної потужності пристроїв і приладів в місяць. Потім, помножте це число на 12, щоб отримати передбачувану величину витрат на електроенергії в рік;
  • Тепер, помножте це число (передбачувану річну вартість електроенергії) на гарантований термін служби панелей. Порівняйте отримане значення з вартістю сонячних батарей та оцініть доцільність подібних інвестицій.

3Розглянемо деякі доповнення до системи сонячних перетворювачів. Вони можуть підвищити ефективність їх роботи. Наприклад, система стеження дзеркального концентратора є дуже корисним пристроєм, але дуже дорогим. Крім того, вона працює на електриці, що виробляється перетворювачами, і, отже, знижує вихідну потужність батарей. Так що, майте це на увазі!

2Існує багато видів фотоелектричних перетворювачів, і, якщо ви витратите трохи більшу суму грошей, то зможете вибрати дані пристрої з кращими характеристиками. Фотоелектричні панелі з тонкими плівками дають незначне підвищення економічної ефективності.

Полікристалічні – набагато збільшують ефективність роботи батарей, але мають надто високу вартість. Найкращими на даний момент є монокристалічні кремнієві панелі. Технологія їх виготовлення неймовірно складна, тому вони дорожче всіх інших видів.

Рекомендації та попередження:

  1. Перед тим, як вибрати сонячні батареї для будинку або дачі, перевірте рахунок за комунальні послуги, щоб дізнатися кількість споживаної вами енергії.
  2. Скоротіть споживання потужності з мережі, щоб перевірити, чи забезпечують встановлені перетворювачі достатню потужність для живлення ваших електроприладів.
  3. Кількість електроенергії, що виробляється сонячними панелями електроенергії буде змінюватися в залежності від дня і пори року.
  4. Деякі домогосподарства споживають 30 і більше кВт * год в день.
  5. В ідеалі, панелі, розраховані на вироблення 1 кВт, повинні видавати 1 кВт щогодини. Але ідеальних умов неможливо досягти, крім того, в системі потрібно враховувати ще й втрати електроенергії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.