Компанія з Дубаї розробила «розумну пальму», яка живиться від сонця та заряджає смартфони

0
244

Той, хто хоч раз бував в Дубаї, знає, що це один із найрозвиненіших високотехнологічних міст в світі. Тут вже нікого не здивуєш «розумними гаджетами», але одна із місцевих компаній удосконалила свій же виріб – Smart Palm («розумну пальму»). Попередня версія була джерелом для підзарядки телефону та безкоштовного Wi-Fi. Нова розробка матиме функції попередньої версії, а також буде показувати інформацію про визначні місця, допоможе прокласти маршрут та вибрати тінисті місця для відпочинку.
umnaya-palma-dubai
Першою «розумною пальмою» зміг похизуватися парк Zabeel, а вже оновлену версію розмістили на пляжі Burj Al Arab. Бурж Аль Араб – це один із найрозкішніших готельних комплексів в країні.

Smart Palm має грандіозну конструкцію – листя пальми мають сонячні панелі, а сама розробка нагадує фотоелектричну установку з сонячними трекерами, які мають форму квітки. Ви думаєте, що це все? Лише гарний дизайн? Повірте, це далеко не все. «Розумна пальма» досягає 6,5 м, а живлення відбувається за рахунок сонячних модулів загальною площею 13,8 м2. Ефективність фотопанелей складає 21% та повністю забезпечує всі потреби конструкції.
smart-palm-youtube
Розробка має 8 портів для зарядки мобільних гаджетів, а також надає Wi-Fi, який працює в радіусі 100 м. Розробники врахували жагу багатьох людей до селфі, тому в конструкції вмонтовано декілька камер. На моніторі постійно транслюються новини, передається прогноз погоди та інформація про різноманітні послуги. Саме тут, як туристи, так і місцеві жителі можуть дізнатися про повідомлення уряду. Кожна конструкція має тривожну кнопку, яка спрацює у випадку підвищення температури. Цілодобово ведеться моніторинг за допомогою CCTV камери.
smart-palm-dubai
Розробники говорять про наміри установити більше 100 «розумних пальм» на території різних районів міста. Компанія D-Idea Media (розробник) заявляє про те, що їх розробка є невід’ємною частиною «розумних міст» та є симбіозом зелених технологій, безкоштовного Інтернету та простого доступу до інформації.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.