Майбутнє майнінгу за автономними сонячними станціями

0
1700


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 9.50 з 10)
Солнечная станция для майнинг фермы

Майнінгових станцій стає більше і в геометричній прогресії збільшується кількість бажаючих заробляти, виробляючи криптовалюту. Застосування сонячної енергії для майнінгу – спосіб, який допомагає знизити витрати на електрику.

Особливості майнінгу

Майнінг – це процес добування криптомонет шляхом комп’ютерного розв’язування математичних задач. Для отримання цифрових ресурсів потрібно багато електроенергії. І заробіток безпосередньо залежить від того скільки електрики споживає ферма.

Заздалегідь необхідно підготуватися до великих рахунків за електроенергію. Вирішити проблему можуть сонячні електростанції.

Успішні майнери стверджують, що заробляти більше їм допомагають сонячні батареї. Витрати на електрику скорочується не тільки по відношенню щодо утримання ферми, а й усього будинку.

Якщо клімат дозволяє «добувачеві» поставити сонячні батареї, то варто правильно підібрати обладнання для цього і провести монтаж.

Рекомендується купувати пристрої з виробітку не менш 1 кВт електрики. А для діяльності з отриманням додаткового прибутку потрібно не менше 4 кВт.

Майбутнє майнінгу у сонячній енергії

Майнінг Біткоіну із застосуванням відновлюваних джерел енергії стає все більш поширеним. У світі вже більше 80% ферм працюють на сонячній енергії.

Сучасні станції перетворюють сонячні промені у 220В. А основою такої станції є інвертор і сонячні модулі.

Наприклад, енергоспоживання одного Antminer T9 до 1700 Вт. На один день буде необхідно 40,60 кВт год. В Україні ціна за електрику складає 1,68 грн. За добу вартість буде дорівнює 68 грн. і 37 коп. В місяць – 2119 грн. 65 коп., 24957 грн. і 24 коп. – на рік.

Сонячна енергія дозволить не витрачати гроші на оплату електрики. Власник автономної електростанції зможе розпоряджатися енергією як завгодно. Якщо прибуток від продажу по Зеленому тарифу буде більшим ніж від «добування» криптовалюти, то можна зайнятися новою справою.

Електробезпека

Майнінг-ферми повинні працювати безперебійно. Поломка або відключення зовнішньої мережі може призвести до колосальних збитків.

Для забезпечення енергетичної безпеки потрібно:

1. Провести правильний монтаж гібридної або автономної сонячної електростанції.

2. Встановити джерела, які забезпечують безперебійне живлення.

Гібридні станції здатні працювати в автономному режимі і додатково продавати енергію за Зеленим тарифом. Сонячна електроенергія гібридного типу може бути використана як альтернативне джерело живлення в нічний час або при відключенні напруги на ЛЕП.

У денний час автономна електростанція виробляє енергію і скидає її у внутрішню мережу. Надлишки накопичуються в акумуляторах, звідки в залежності від часу доби і відбувається споживання енергії майнінг-фермою.

Переваги сонячних електростанцій

Великі й малі майнери все частіше звертаються до відновлюваних джерел енергії для зниження витрат.

Серед позитивних моментів установки автономних електростанцій виділяють:

  • швидкий термін окупності (від 1 до 2,5 років);
  • зниження навантаження на міську електромережу;
  • можливість додаткового заробітку;
  • тривалий термін служби;
  • мінімальне технічне обслуговування;
  • можливість цілий рік забезпечувати сонячною електроенергією не тільки ферму, але і будинок;
  • відсутність викидів, шумів і вібрацій;
  • просте використання.

Технологія виробництва сонячних батарей покращується. Сьогодні станції будують на дахах будинків, на воді, в горах і так далі. Вчені стверджують, що автономні джерела енергії цілком можуть конкурувати з електростанціями, які працюють на викопних видах палива.

При монтажі автономних станцій заплатити доведеться лише раз, при покупці батарей і обладнання. А період експлуатації – це чистий прибуток.

Сонячна станція допоможе зняти навантаження з загальної мережі і цим самим попередить проблеми, які можуть у майбутньому виникнути з компанією яка надає енергію.

Не останнє місце займає і безпека. Розвиток сонячної енергетики позбавить залежність країни від викопних видів палива.

Монтаж сонячної станції

«Енергія природи – зелений тариф» ТМ займається установкою сонячних електростанцій. Фахівці компанії допомагають підібрати обладнання і здатні вирішенні всі юридичних питання користувача, який прагне бути енергонезалежним.

Співробітники намагаються постійно впроваджувати нові технології і використовують розробки провідних європейських фахівців.

Якщо ви мрієте про сонячної станції, звертайтеся до нас. Ми виконаємо монтаж автономної електростанції під ключ і вирішимо інші важливі питання. Залишайте свою заявку на сайті https://www.zeleniy-tarif.com/ або телефонуйте за консультацією (093) 949 9999, (048) 735 1711.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.