Вітряні системи

  0
  225

  Вітряні системи – дешеве та надійне джерело енергії для Вашого житла.
  Вітер – це унікальне джерело безкоштовної та екологічно чистої енергії. Сучасні наукові розробки в сфері альтернативної енергетики дозволяють ефективно використовувати цю природну силу. Придбання спеціальної вітряної системи стане вигідною інвестицією, що допоможе суттєво заощадити кошти та подбати про екологічну безпеку свого регіону.
  Вітряні системи – це енергетичні установки, що перетворюють вітрову кінетичну енергію в електричну. Ці установки можуть працювати як автономно, так і паралельно з комунальними лініями електропостачання. Переваг у вітрових енергетичних установок безліч, і досить торкнутися хоча б найвагоміших з них.
  1. Завдяки високій продуктивності вітрова система дозволить окупити витрати на придбання та монтування уже через рік після її придбання.
  2. Встановлення і застосовування вітрових систем допомагає на 50-90% зменшити вартість рахунків на електроенергію.
  3. Вітряні системи працюють постійно, а їх робота регулюється автоматично. Вироблена енергія накопичується в спеціальних акумуляторах, а це значить що система здатна забезпечувати безперебійне електропостачання навіть у безвітряну погоду.
  4. Вітрові установки – це влучний спосіб уникнути великих затрат на проведення енергетичних мереж у віддалені місця.
  5. Повітряні міні-станції забезпечать безперервне живлення на випадок частих відключень та поломок комунальних мереж.
  6. Ці енергетичні системи не виробляють шкідливих викидів в процесі експлуатації.
  7. Придбання та встановлення вітрової установки дозволить реалізовувати залишки електричної енергії та заробляти кошти.
  8. Завдяки тому, що вітрогенератори (основні комплектуючі вітряних систем) встановлюються на спеціальних високих щоглах, вмонтоване устаткування займає дуже мало місця і не спричиняє ніяких незручностей.

  Придбання вітряних систем стане вигідною інвестицією, яка дозволить суттєво економити на енергоносіях та навіть заробляти кошти.

  Наша компанія завжди допоможе суттєво зекономити час на виборі, встановленні та обслуговуванні вітрової енергетичної системи, цілком адаптованої до потреб Вашого житла чи господарства.. (це буде ссилка, яка вестиме на сторінку с контактними даними та формою зворотного зв’язку)

  Найголовнішою складовою вітряної системи є вітрогенератор. Зазвичай він являє собою ротор (своєрідну турбіну) з лопатями, що закріплюється на високій статичній чи рухомій (залежно від моделі) щоглі.
  Принцип дії вітрової установки простий: коли потік вітру спрямовується на лопаті турбіни, вона починає обертатися під дією підйомної сили. До речі, на силу та стабільність вітрового потоку впливає висота щогли, до якої приєднаний вітрогенератор. Тобто, чим вища щогла у вітряної установки, тим більша її продуктивність. Швидкість обертання ротору постійно змінюється залежно від сили та напряму вітрового потоку.
  Слід знати, що напругу, отриману в результаті роботи вітрогенератора, одразу використовувати не можна. Адже утворений кінетичний заряд повинен бути адаптований до сучасних електричних мереж. З цією метою до вітрогенератора приєднують прилади, які перетворюватимуть кінетичну енергію, що виникла в результаті обертання ротора, в електричний струм. Таким чином, Вітряна система – це комплект обладнання, що виробляє енергію під дією вітру та адаптує її до потреб електричної мережі. Основні комплектуючі вітряної системи – це:
  а) вітрогенератор (основна складова вітряної системи) – шляхом взаємодії з силою вітру він продукує кінетичну енергію;
  б) контролер – прилад, за допомого якого нестабільна напруга вирівнюється в стабільну;
  в) акумулятори, або накопичувачі електричної енергії;
  г) інвертор, в якому проходить завершальна стадія перетворення електричної енергії та адаптації її до потреб мережі.

  В СТАДІЇ РОЗРОБКИ…
  (тут має бути схема, що пояснюється нижче (а-б-в-г) – це будуть пронумеровані стрілки, що будуть показувати рух напруги)

  Спрощено цикл забезпечення будинку електричним струмом за допомогою вітряних систем відбувається так:
  1. від вітрогенератора нестабільна змінна напруга (що була отримана в результаті обертання ротора під дією вітру) надходить до контролера. Контролер – це регулятор напруг, який випрямляє нестабільну напругу та перетворює її в постійну випрямлену;
  2. постійна випрямлена енергія надходить в акумулятори, в котрих накопичується для подальшого використання;
  3. від акумулятора енергія надходить в інвертор, котрий перетворює постійну випрямлену напругу в змінну однофазну 220 Вт/50 Гц, чи в змінну трифазну 380/220 Вт.;
  4. тепер електричний струм можна використовувати у роботі приладів та всієї електричної мережі будинку.

  Наша фірма надає безкоштовну первинну консультацію та повний комплект якісних послуг по вибору, монтуванню, налагодженню та обслуговуванню вітрових систем.

  Вітряні системи мають хорошу властивість відмінно співпрацювати з комунальними мережами електропостачання та з сонячними системами, утворюючи єдине замкнуте коло. А завдяки здатності накопичувати вироблену енергію, вітрогенератори спроможні функціонувати й по автономному типу.
  Власники житла, котрі вирішили вкласти гроші в придбання вітряних установок, можуть бути впевнені: з цього часу вітер стане їх незамінним помічником на шляху до економічного благополуччя.