Альтернативна енергія насамперед асоціюється із сонцем, водою, вітром, але ніяк не з повітрям. Австралійський вчений довів, що повітря може бути нескінченним джерелом енергії, так як повітря насичене сонячним паром, а поверхня нашої планети зігрівається Сонцем. Проведені дослідження стали підтвердженням цього.

Торбен Денеке, провідний дослідник Мельбурнського королівського технологічного університету, розробив «сонячну фарбу», яка адсорбує вологу з повітря та розкладає її на кисень та водень. Останній є найбільш чистим видом палива.

Варто зазначити, що «сонячна фарба» містить спеціальне сполучення подібне до кремнієвого гелю, яке використовується для вбирання вологи та використовується для зберігання ліків, електроніки та харчових продуктів. Але кремнієвий гель не функціонує як напівпровідник та каталізатор процесу розпаду молекул на води на кисень та водень.

Дослідники з Мельбурнського університету виявили, що змішування оксиду титану створює адсорбуючу сонячне світло фарбу. Оксид титану – це білий пігмент, який додається до фарб, які використовуються в інтер’єрних роботах. Це означає, що простий склад нового матеріалу може перетворити звичайну стіну будинку в конструкцію, яка може збирати енергію та збирати паливо.

Торбен Денеке стверджує, що нова розробка має лише переваги. Так, система, яка буде функціонувати на її основі, не потребує використання фільтрованої чи очищеної води. За новою технологією паливо може вироблятися в будь-якому місці, де утворюється водяна пара в повітрі, і, навіть, в тих місцях, які віддалені від води.

Відомий професор Корош Калантар-заде, колега доктора Торбена Денеке, наголошує на тому, що водень є джерелом енергії, який використовується не тільки в якості палива, але й в двигунах внутрішнього згорання.

Система, яка буде працювати на основі австралійської розробки, можна використовувати в сухому та спекотному кліматі біля океану. Під впливом спеки морська вода випаровується, внаслідок чого утворюється пар, який адсорбується для виробництва палива.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.