Генератор Тестатіка

  0
  821

  Генератор Тестатіка – це пристрій для генерації вільної енергії. Пристрій було винайдено в Швейцарії в середині 20 століття. В основу його покладено принцип роботи генератора Вімшурста, в конструкції якого використовуються елементи з міді і алюмінію.

  Щоб отримати енергію потрібно дві умови:
  1. Вільна енергія виходить з ефіру (високочастотного змінного магнітного поля, яке утворюється при обертанні найдрібніших частинок на атомарному рівні);
  2. Для собору енергії, яка виробляється при русі частинок, потрібен генератор з частотою коливання електромагнітного поля, яке дорівнюватиме частоті ефіру.

  Виходячи з перерахованого вище, генератор для виробництва вільної енергії Тестатік повинен бути генератором високочастотних коливань. Високочастотні коливання утворюються завдяки конструкції, що складається з двох коліс, що обертаються в різні напрямки. На колесах встановлені заізольовані елементи з міді і алюмінію. У пристрої не відбувається ніяких механічних контактів. Вся утворена вільна енергія на елементах з міді і алюмінію збирається за допомогою індукції. Однак виникає питання через відсутність будь-яких контактів у вигляді тертя і т.п. як виникає заряд на елементах? Відповідь проста – потрібна одне лише умова – це ,наявність заряду, може дати можливість генератору Тестатіка створити високочастотні коливання. Але якщо в мідному і алюмінієвому елементах зробити отвори, то можна досягти значного збільшення частоти коливань.
  %d1%82%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%82%d0%b8%d0%ba%d0%b01Генератор за великим рахунком є замкнутим витком надпотужного струму. Для прикладу якщо взяти заряд колеса дорівнюватиме 1 Кулону, то при обертанні 1000 об/с, виникаючий струм дорівнює 1000 А. Через те, що генератор вільної енергії абсолютно не має внутрішнього опору, дана сила струму абсолютно прийнятна, на відміну від звичайних генераторів, для яких сила струму розміром 1000 А незбагненна. Більш того, кожне колесо можна уявити як котушку яка складається з 30 – 60 замкнутих витків. Виходячи з вищевикладеного – завдяки тому що заряджені колеса обертаються, ми отримали ідеальний генератор енергії, при чому який не містить внутрішніього опіру. Відсутність внутрішнього опору при роботі генератора дозволяє зарядженим колесам зовсім не нагріватися. Також нульовий показник внутрішнього опору сприяє надпровідності.
  Тому для створення магнітного поля потрібна механічна енергія, за допомогою якої обертаються колеса. Щоб отримати енергію, за допомогою якої будуть обертатися колеса, буде досить маленького моторчика, причому живитися він буде все від тих же коліс.
  Магнітне поле, яке створюється обертанням коліс, концентрується навколо осей на якій розташовані колеса. Все це нагадує звичайну котушку. З огляду на те, що самі колеса дуже тонкі, магнітне поле що створюється  при обертанні, хоч і потужне, але не розповсюджується далеко від коліс. А обертання коліс в протилежні сторони створюють вихори, які спрямовані один на одного і як наслідок притискають один одного до полюсів.
  Генератор Тестатіка ідеальний для генерації вільної енергії з ефіру. Потужність його варіюється тільки від величини коліс, кутової швидкості обертання і матеріалу для його виготовлення.