Безпаливний генератор Капанадзе

  0
  1233

  Безпаливний генератор Капанадзе – крок до енергетичної незалежності

  Сотні років людство мріє про створення вічного двигуна, котрий зможе працювати живлячись від альтернативних невичерпних і дуже дешевих ресурсів. Над розробкою чогось подібного працювало сотні вчених. Дехто з них так нічого й не створив, інші (як наприклад Нікола Тесла) створили безліч дивовижних винаходів, котрі по сьогоднішній день не до кінця сприйняті людством. Одним з таких невизнаних поки що геніїв багато хто вважає і Таріела Капанадзе. Колишній архітектор, без спеціальної фізикоматематичної освіти і особливих знань в електротехніці створив генератор, для роботи якого не потрібно паливо. Подібних заяв уже було чимало, але на відміну від інших «дослідників» Капанадзе записав відео з роботою готового апарату і виклав його на загальний огляд (можна легко знайти запис на Youtube). Спробуємо ж розібратися в чому полягає особливість без паливного генератора вільної енергії Капанадзе, як він працює і чи є перспективи у нового винаходу.

  Як влаштований винахід грузинського дослідник?

  На жаль інформації про безпаливний генератор Капанадзе на разі у вільному доступі мізерно мало. Всі джерела – це декілька відео з демонстрацією роботи приладу, та пара коротких інтерв’ю від розробника. Таріел навідріз відмовляється розкривати принцип дії апарату, чи навіть детальну його схему, пов’язуючи це з комерційною таємницею. І дійсно, на можливості створювати енергію без спалювання палива можна заробити мільйони, якщо не мільярди. Тому спробуємо розібрати основні компоненти приладу самостійно на основі відеозапису.

  Як ми можемо бачити, прилад влаштований максимально просто. Автор зібрав його на задньому дворі будинку без дорогих лабораторних умов та високоточних установок. Це доводить дешевизну готового апарату. В основі безпаливного генератора Капанадзе лежить котушка Тесли. Товста первинна обмотка знаходиться ближче до центру вторинної. Це дозволяє отримувати значно більшу кількість енергії. Також серед компонентів є акумуляторна батарея, інвентор для отримання перемінного струму, вентилятор, для охолодження системи під час роботи та, можливо, блок високовольтних конденсаторів (їх не видно на відео). З обох сторін організовано заземлення.

  Готова енергія з генератора подається одразу на п’ять ламп і повністю їх забезпечує. Після того, як світло загоряється залишається ще велика кількість вільної енергії, значно більше ніж потрібно для утримування системи. Цю енергію можна використовувати для того, щоб дати стартовий заряд генератору і прибрати акумулятор. Це ми і бачимо на відео. Капанадзе закільцьовує систему і вона працює повністю автономно (і можна вважати, що так функціонувати вона буде дуже довго). Статисти навіть піднімають усі елементи щоб глядачі впевнилися, що ніяких додаткових приладів чи проводів не має. Таким чином, Капанадзе створює дуже дешеву енергію з приладу з нульовою собівартістю.

  Принцип роботи без паливного генератора:

  В одному зі своїх інтерв’ю сам автор описав принцип роботи свого пристрою, як продовження дослідів Ніколи Тесли і отримання енергії з фізичного вакууму (чи ефіру). Досить довго така можливість повністю заперечувалася фізиками (існування ефіру спростовував навіть Альберт Ейнштейн), але зараз є навіть цілий розділ науки присвячений отриманню енергії із відкритого простору. Він називається ефіродинаміка. Згідно з ним по твердженням Капанадзе і працює його апарат.

  Щодо більш детального розбору принципу роботи безпаливного генератора, то тут по сей день нічого не відомо. Є безліч теорій, котрі намагаються розкрити секрет Капанадзе, але нікому так і не вдалося досягти однозначного успіху. Серед можливих варіанті є такі:

  1. Функціонування за рахунок коливального контуру;
  2. Ферорезонанс;
  3. Принцип симетрії (розрив ланцюга на котушці і створення пропорційного зусилля);
  4. Робота з точкою Кюрі (коли переходячи через певний температурний поріг магнітні властивості матеріалу зникають, а при повернення назад з’являються знову);
  5. Детекторний передатчик;

  І ще безліч теорій. Втім варто зазначити, що жодна з них не була доведена експериментально, чи хоч якось підтверджена автором.

  Перспективи розвитку без паливного генератору Капанадзе

  На жаль, поки що проект не пішов далі декількох прототипів. На батьківщині автора в розробці ніхто не зацікавлений, були спроби реалізувати повномасштабний проект в Турції, але по словам Капанадзе вони наштовхнулися на серйозний опір зі сторони продавців природних копалин і були заморожені. Автор продовжує публікувати свої відео в популярних соціальних мережах і вже ходять чутки про зацікавленість європейських науковців в ідеї створення без паливного генератора Капанадзе. Проте офіційного підтвердження про початок роботи досі немає. Щодо можливості створення подібного приладу в Україні, то тут також нічого достеменно не відомо.

  Таким чином, безпаливний генератор Капанадзе – це, можливо, ще один великий крок людства на шляху до енергетичної незалежності. На відміну від розробок попередників (Тесли, Сміта) прилад видається напрочуд дешевим і його може собі дозволити кожен. Це особливо актуально в умовах України, де зараз паливна та енергетична ситуація виглядають просто катастрофічно. Маємо надію, що з часом людство все ж оцінить винахід вченого і подібні прилад допоможуть нам зробити крок в майбутнє з дешевою і чистою енергією.