Монокристалічні сонячні панелі

  0
  127

  Монокристалічна сонячна панель – універсальна установка для перетворення енергії сонця в електроенергію. Основна особливість такого виду батареї – однорідний монокристалічний кремінь. Такий матеріал дозволяє моделі мати досить високий показник коефіцієнту корисної дії і чудово працювати, як в одиночку, так і в комплексі послідовних чи паралельно з’єднаних груп для утворення більш потужної установки.

  Основні переваги монокристалічної батареї:

  1. Мобільність. Така батарея стане незамінним супутником для виїзду на рибалку, пікнік, на дачу без електроенергії, адже від неї завжди можна підзарядити планшет, телефон, холодильник чи іншу техніку.
  2. Потужність. Монокристалічна сонячна панель може використовуватися як елемент живлення будинку чи присадибного господарства. З її допомогою можна частково забезпечити електроенергією свої потреби і значно зменшити витрати на комунальні платежі. Така установка перевищує за коефіцієнтом корисної дії полікристалічні моделі та полімерні моделі.
  3. Простота в установці і експлуатації .Монтується сонячна монокристалічна панель досить просто і без додаткових засобів. При цьому довговічність роботи конструкції може становити понад 25 років, що робить покупку ще більш вигідною. До того ж, монокристалічні сонячні панелі не потребують додаткового обслуговування і можуть забезпечувати вас електроенергією повністю автономно.