Двох стороння сонячна батарея

  0
  23

  Двох стороння сонячна батарея

   

  Двух сторонняя солнечная батарея панель

  Сонячна енергетика крокує вперед з кожним днем, вперед, поглинаючи застарілі  совкові джерела енергії. Більше інформації тут https://alternative-energy.com.ua/

  Ученими інституту сонячної енергетики Сінгапуру (SERIS) з фахівцями центру сонячної енергетики Konstanz в Німеччині. Спроектований перший (interdigitated back contact) у світі двосторонній IBC- сонячний модуль, для сонячної батареї. Що дозволяє в рази ефективніше використовувати сонячну енергію.

  сонячна батарея
  Ключова особливість полягає в тому що: двосторонній IBC- сонячний модуль здатний. Приймати світло зворотною стороною, і це дозволить нам збільшити ефективність використання сонячних батарей. Розроблена на основі двосторонніх сонячних фотоелементів ZEBRA IBC. Ефективність цього методу рівна 22% тобто звичайна сонячна батарея виробляє 30 ват в годину. Данна система виробляє 36,2 ват за годину. Це зменшить площу необхіднк для монтажу системи батарей. Заощадить засоби на монтаж і вирішить безліч проблем ефективного використання площі поверхні, де встановлені наші батареї.
          Але є вкрай важливий обов’язково слід врахувати: Двосторонні сонячні батареї потребують засвічення це означає що поверхня на яку ми встановили наші батареї має відбивати сонячні промені, їх монтаж відрізняється від звичайного наша стаття про звичайний метод монтажу ви маєте можливість порівняти та зробити власні висновки.  https://alternative-energy.com.ua/en/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5-%D1%80%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D0%BF%D0%BE-%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B6%D1%83//
  Встановити їх слід, на дахах, покритих високо відбиваючою срібною полімерною фарбою. Простежити що б світло не розсіювалося на інші елементи конструкції вашого даху, простеживши, ви згаєте час. Переконаєтеся що все встановлено правильно.
                                                                           

  Сонячна батарея з системою IBCподвійний ізолюючий фотоелемент, виконаний із скла, покриваючий модуль. Який збільшить термін служби сонячних батарей, до 30 років. При цьому сонячна панель може виробляти більше на 22% енергії. Модуль розроблений SERIS, потужністю 350 вати з використанням на верхній стороні 60 IBC (interdigitated back contact) -фотоэлементів. Створених за допомогою трафаретного друку, ефективність вище 23%. Додамо до цього ще 20% потужності, що виробляються нижньою поверхнею, кожен 60-елементний двосторонній. IBC- сонячний модуль у результаті надасть нам до  400 ват, по справді чудовий фаховий результат.

       Монокристалічний фотомодуль ALM-100М (сонячний модуль монокристалічний) виробляє енергію до 100 ват і використовується в системах 12 вольт. Складається з текстурованого загартованого скла з осередками фотоелемента , що ламінується на ній монокристалічним кремнієм. Оправлений в каркас з алюмінієвого профілю з дюралюмінію які не піддається корозії.

  Готова до експлуатації сонячна батарея з системою IBC буде продемострована на виставці International Photovoltaic Power Generation Conference & Exhibition, з 19 по 21 квітня в Шанхай, Китай.

   

  Проаналізувавши роботу учених, маємо логічний висновок, що ми рухаємося в правильному напрямі і енергія сонця. Стає перспективною, постійно розвивається, незабаром витіснить застарілі технології в енергетиці. Ви можете ознайомитись ще з нашими роботами: https://www.alternative-energy.com.ua/vocabulary/