EHPA сертифікат

  0
  7

   

  Велика частина європейської теплової насосної промисловості представлена ​​сертифікатами організації ЕНРА. У Європейську асоціацію теплових насосів входять найбільші розробники і виробники теплових насосів і обладнання для формування систем опалення.

  Корпорація контролює не тільки виробників, але і власні дослідницькі центри, університети та безліч лабораторій, У яких найбільші розуми планети розробляють і впроваджують інноваційні технології забезпечення тепла в будь-якій точці земної кулі.

   

  Цілі ЕНРА

   

  Згідно з твердженнями глави корпорації, стратегічні цілі Європи щодо енергетичних систем і клімату вимагають ефективних заходів щодо вирішення широкого спектра завдань. Зокрема, ці завдання успішно вирішуються за рахунок використання ефективних і якісних теплових насосів, які володіють необхідними характеристиками і забезпечують екологічне і безпечне підтримку температурного режиму в будівлях і спорудах будь-якого типу.

  Що примітно, розробки ЕНРА – це дійсно інноваційні рішення, які здатні забезпечити теплом будь-яке приміщення з мінімальною витратою електроенергії або іншого палива і максимальною ефективністю. На ряду з цим, корпорація надає сертифікати тільки тим компаніям, які використовують сучасне обладнання і слідують основним вимогам при його установці.

  За рахунок такого підходу, цілі і завдання корпорації ЕНРА дозволяють досягти ефективного вирішення Енергетичної ініціативи і програми ЄС, а також забезпечити установку безпечного і надійного устаткування в різних країнах. Сертифікати якості видаються тільки тим підприємствам і компаніям, які здатні пройти перевірки на стандартизацію якості поставлених і встановлюваних систем опалення.

   

  Отримання сертифікату ЕНРА

   

  Для отримання сертифікату від ЕНРА компанія повинна виконати цілий ряд умов. У першу чергу, фахівці компанії проходять спеціалізоване навчання в центрі підготовки. Крім того, досліджуються всі прилади та обладнання, яке надає споживачам підприємство, а також методи його підбору і монтажу. При цьому, враховуються навіть найдрібніші деталі, які можуть змінити думку спеціальної комісії з надання сертифікатів.

  Важливо підкреслити, що наявність сертифікату ЕНРА – це свідчення високої якості продукції, що надається компанією, а також гарантія надійності і безпеки, які вона проводить робіт. Тобто, що встановлюються теплові насоси компанією, яка володіє сертифікатом ЕНРА – це пройдений заводський контроль європейської якості, первинна перевірка продукції до її установки і точний розрахунок теплової потужності використовуваних для монтажу приладів і обладнання.