Фольгований утеплювач

  0
  308

  Одна з головних умов раціонального використання отриманої енергії – це усунення втрат тепла. Щоб втрати тепла усунути або мінімізувати, потрібно всі частини опалювальної та водогрійної системи, які схильні до втрат тепла, теплоізолювати або утеплити. Для цих цілей відмінно підходить фольгований утеплювач. Він являє собою спеціальний матеріал, який має одно – або двостороннє покриття добре відполірованої фольги. Також покриття містить алюмінієвий прошарок, але може бути замість алюмінію і металізована плівка з поліпропілену. Такий утеплювач завдяки наявності металу і хорошого полірування поверхні досягає 97% відображення.
  При виборі фольгованого утеплювача в першу чергу потрібно впевнитися що саме покриття з алюмінієвої фольги, а не з його напилення. Тому що напилення не надає належного ефекту, а в ряді випадків взагалі марне. Підбирати утеплювач потрібно виходячи з того, які вимоги до ізоляції та утеплення. В основному такі утеплювачі підходять для будь-яких об’єктів. Вартість звичайного утеплювача приблизно така ж, як і у звичайного. Однак вибираючи фольгований утеплювач значно економиться час на його монтажі. Із-за того що утеплювачі тонше звичайних, вони «не крадуть» простір, а також повністю безпечні для навколишнього середовища і вогнетривкі.

  Серед розмаїття таких теплоізоляцій, слід виділити найбільш поширені і добре себе зарекомендували:
  Мінеральна вата в фольгированной оболонці. Ця теплоізоляція представляє собою шар мінеральної вати на основі утеплювача і оболонку з алюмінієвої фольги. Такий теплоізолюючий матеріал застосовується в будь-якій області, так як він пожежобезпечний і повністю екологічний. Виготовляється він в трьох формах: рулон, листи і циліндри. Особливо добре зарекомендував себе при теплоізоляції лазень і саун, а для утеплення труб добре підходить циліндричні утеплювачі.
  Спінений поліетилен з фольгированной оболонкою. Спінений поліетилен це матеріал складається з великої кількості шарів, покритий оболонкою з фольги. Однак цей вид утеплювача для більшої зручності монтажу часто випускається з одною клейовою стороною. Також його можна застосовувати в будь-якій області, але найбільше застосування він отримав для ізоляції стін, підлог, стель, вентиляційних систем, різних труб.
  Базальтовий фольгований утеплювач. В основі його базальтовий матеріал покритий оболонкою з алюмінієвої фольги. Такий утеплювач можна застосовувати не тільки для теплоізоляції елементів житлового будинку, але також можна використовувати і в промисловості. Це можливо з тієї причини, що даний утеплювач добре переносить агресивне середовище, витримуючи температурний режим від -200º до 700º.
  Пінополістирол в оболонці з фольги. Даний вид утеплювача дуже добре себе зарекомендував для теплоізоляції водяних підлог. Він перешкоджає втрати тепла нагрівальних елементів. Також витримує температурний режим від -180º до 180º.

  Утеплювач з фольгованого алюмінію забезпечує надійну та ефективну роботу систем, які виробляють енергію вдома і на виробництві.

  Вони мають рядом переваг:
  – можуть ефективно застосовуватися у великому діапазоні температур:
  – не бояться вологи і стійкі до відбиття;
  – повністю екологічні і безпечні для навколишнього середовища;
  – відмінні показники ізоляції пари, вологи і тепла;
  – дуже легко монтуються.