Голландські політики хочуть заборонити авто з двигуном внутрішнього згорання до 2025 року

0
106


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Світ швидко змінюється під дією людського фактору. Глобальне потепління, природні катаклізми змусили людей більш серйозно задуматися про шляхи вирішення проблеми. Перехід на альтерантивні джерела – одне із таких рішень. Тому немає нічого дивного в тому, що політики Голандії запропонували повністю заборонити продаж авто на дизелі та бензині, починаючи з 2025 року. Крім заборони парламентарі хочуть інвестувати значні кошти в технологію автономного пілотування, що дозволить вирішити проблему заторів на всіх автотрасах країни. Ініціатива була видвинута лейбористською партією країни та одобрена більшістю нижньої палати парламенту Нідерландів Tweede Kamer.
У випадку прийняття лейбористської ініціативи, не тільки авто з двигуном внутрішнього згорання, але й гібриди можуть бути заборонені. Народна партія за свободу та демократію проявила скептицизм, вважаючи проект занадто нереальним та амбіційним. Міністр економіки Нідерландів заявив, що лише 15% автомобілів будуть повністю електричними до 2025 року.
Навіть у випадку провалу, людству є над чим задуматися. Крім того, нещодавня презентація моделі Tesla Model 3 довела, що «зелений транспорт» перестає бути лише мрією, а розгалужена мережа швидких зарядок Fastned робить Голандію ідеальною країною для подібної ініціативи. Варто зазначити, що лейбористська ініціатива надихнула уряд Індії, який зробив подібну заяву з однією лиш різницею. Подібний план може бути реалізований в Індії до 2030 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.