Метро в Делі буде забезпечуватися сонячною енергією

0
191


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Компанія DMRC (Delhi Metro Rail Corporation), у розпорядженні якої знаходиться метрополітен у столиці Індії, робить все можливе для 100% переходу на альтернативні джерела енергії.

DMRC впевнені, що використання дешевої альтернативної енергії дозволить компанії відкрити нові горизонти фінансової та операційної ефективності. Оскільки зараз компанія змушена купувати електроенергію у одного з комунальних енергетичних підприємств Делі, яке встановлює занадто високі тарифи.

Нещодавно DMRC підписала угоду з індійською компанією, яка займається розвитком сонячної енергетики на предмет реалізації проекту по встановленню сонячних панелей потужністю 500 МВт, повідомляє Сlean Тесһпіса.

Очікується, що проект з будівництва нової СЕС для метрополітену міста Делі завершиться через 3 роки. При цьому сонячну електростанцію, швидше за все, встановлять в одному з сусідніх районів міста. Оскільки на території самого Делі місця для такого проекту недостатньо.

Корпорація поступово вже почала реалізацію проекту встановивши кілька невеликих СЕС на деяких своїх станціях, а в найближчі п’ять місяців кількість нових енергоустановок буде доведено до п’яти. Тим не менш, залізнична мережа DMRC буде розширюватися набагато більш швидкими темпами, ніж будівництво нових сонячних потужностей. Вже найближчим часом відкриється найбільша лінія, яка потім розшириться на сусідні штати Уттар-Прадеш і Харьяна протягом найближчих кількох років.

У загальній складності, в перспективі, компанія очікує отримувати близько 1,000 млн кВт-годин електроенергії щороку від наземних сонячних електростанцій.

Раніше повідомлялося, що індійські власті планую побудувати поїзд, який буде працювати за рахунок сонячної енергії. Його розробкою займається філія Індійського технологічного інституту в Ченнаї спільно з Національною об’єднаної фабрикою з виробництва вагонів Integral Coach Factory, а готова версія повинна зійти з конвеєра в найближчі два-три роки.

Планується, що сонячні батареї будуть встановлюватися на даху кожного вагона складу і спочатку забезпечувати близько 15 % потреб поїзда. Варто зазначити, що в Індії сьогодні діє державна програма, згідно з якою загальна потужність сонячних енергетичних установок країни до 2022 року має досягти 100 ГВт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.