Невдовзі у Львівській області з`явиться нова вітрова електростанція, потужність якої складатиме 20 мегават

0
404


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

ТОВ «Атлас Глобал Енерджи» із Турції має намір звести на Львівщині нову станцію, що працюватиме завдяки енергії вітру. Забудова відбуватиметься на території Сколівського р-ну.

Керівник компанії-забудовника Еніс Факиоглу стверджує, що наразі проект знаходиться на стадії оформлення всієї необхідної документації та складання кошторису. За словами представника Львівської обласної адміністрації Замлинського Ростислава, проект був задекларований відповідними органами влади в ході меморандуму, що відбувся на початку грудня поточного року.

dfghjgjmfgfКерівництво турецької компанії оцінює забудову вітрової електростанції у приблизно двадцять мільйонів євро, які вони мають намір інвестувати в даний проект.

Пан Замлинський зазначив, що Львівська ОДА буде усіляко сприяти просуванню будівництва об`єкта та намагатись ввести електростанцію в експлуатацію якомога швидше. Також він наголосив, що обласна адміністрація завжди докладає якомога більше зусиль в реалізацію інвестиційних проектів, тим паче в області альтернативної енергетики. Львівщина на даний момент являється одним з найбільш сприятливих регіонів для розвитку енергетики з відновлюваних джерел. Завдяки вдалій інфраструктурі та добре налагодженій роботі митної служби, будівництво об`єктів силами закордонних компаній стає більш реальним та потребує менших фінансових вкладень на транспортування.

ТОВ «Атлас Глобал Енерджи» планує розпочати будівництво у 2018 році. Одним з етапів реалізації проекту із зведення вітропарку буде попереднє затвердження карти автошляхів, які будуть мати стратегічне значення.

Турецька компанія-забудовник була створена для популяризації та розвитку альтернативної енергетики в нашій країні. Надалі експерти планують підвищити потужність вітрової електростанції більше ні удвічі за рахунок розширення вітропарку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.