Продаж систем автономності домівок, що функціонують на енергії сонця та водневій складовій, розпочали на території Німеччини

0
52


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Фірма з Німеччини на даний момент пропонує своїм замовникам спеціальні системи, що забезпечують абсолютну енергетичну автономність для приватних одно- та двоповерхових будівель. Компактні установки здатні цілорічно забезпечити житло електроенергією. Даний проект отримав назву «Picea». До складу системи входять спеціальні пристрої, що забезпечують енергією, використовуючи в якості джерела сонце та водень.

До складу системи включено паливний елемент. Він дозволяє в зимовий період генерувати електроенергію та отримувати теплозабезпечення. Окрім того, система має електролізер, який перетворює енергію сонця у водневі сполуки впродовж літа.

система енергозабезпечення будинкуРозробники також передбачили акумуляторні установки, що зберігають сонячну енергію впродовж 24 годин. Ємність акумуляторів становить 25 кіловат-годин. Слід зазначити, що до складу єдиної системи входять:

  • сонячний контролер;
  • балони, наповнені воднем, що виконують функцію накопичувача енергії (ємність – від 350 до 1000 кіловат-годин);
  • інвертори;
  • бак, передбачений для гарячої води, що відіграє роль накопичувача тепла;
  • установку для вентиляції (має в комплекті рекуператор тепла та вологи з ефективністю теплового обміну 93 відсотки);
  • система управління.

В період літньої спеки житло отримує електроенергію від СЕС, що поєднана з акумуляторними установками. Надлишкова кількість електрики йде на виготовлення водню. В зимовий період установка генерує електроенергію та тепло, використовуючи водневі сполуки і паливний елемент. В процесі таких маніпуляцій виробляється певна кількість вологи. Вона використовується системою у якості зволожувача повітря в будинку, що особливо необхідно зимою.

Система автономного енергетичного забезпечення особливо вражає своїми компактними габаритами. У відведеному під Picea приміщенні знадобиться лише 3 кв метри. Спеціальні балони з воднем потребують ще 4-7 метрів квадратних, та вони встановлюються з зовнішньої сторони житла. Для системи 8 кіловат потужності є стандартом. Максимально вона здатна надати до 20 кіловат. Для забезпечення середнього приватного будинку електрикою та гарячою водою цієї продуктивності більш ніж достатньо. Слід зауважити, що Picea надає тільки 60 відсотків в секторі теплозабезпечення, тому власники повинні подумати над встановленням допоміжного джерела теплової енергії. Та в даному питанні є виключення – навіть 60 відсотків тепла буде цілком достатньо для житла з високими показниками енергоефективності.

Розробники з Німеччини встановили на систему автономного енергозабезпечення ціну, що починається з показника в 54 000 євро. В питаннях формування вартості ключову роль відіграє конфігурація установки, що підбирається індивідуально до кожного об’єкту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.