Світовий досвід: як зелені технології змінюють дороги

0
182


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (3 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Поки міжнародні корпорації сперечаються, що самокеровані авто можуть змінити світ та інфраструктуру міст на краще. Міська влада розвинутих міст в різних країнах змінюють дороги з урахуванням вже існуючих «зелених» технологій. Деякі можновладці прагнуть отримати більш високий показник енергоефективності, інші прагнуть захистити пішоходів, велосипедистів та дітей на дорогах. Але є й такі, хто прагне розвернути таку інфраструктуру для електромобілів, завдяки якій водію не потрібно думати про те, де знаходиться найближча зарядка. Саме тому ми розпочинаємо цикл статей про інноваційні рішення в різних країнах, які стосуються дорожнього покриття.

Сьогодні ми розповімо про унікальну дорогу з безпровідною зарядкою для громадського транспорту в Південній Кореї. Взагалі столиця Південної Кореї – Сеул – вважається одним із найрозумніших міст світу. Це пов’язано з тим, що міська влада аналізує потреби місцевих жителів та покращують умови життя в місті.   

Громадський транспорт в Сеулі їде по спеціальному дорожньому покриттю з технологією Online electric vehicle technology (OLEV). Ця технологія дуже доречна в Південній Кореї, де втілюються в життя передові розробки. OLEV передає електрику безпровідним способом, що дозволяє автобусам рухатися по маршруту, не зупиняючись на підзарядку акумулятора. Під дорожнім покриттям прокладені електричні кабелі, які створюють магнітне поле. На днищі автобуса розміщений пристрій, який перетворює магнітне поле в електрику. Інноваційне покриття знаходиться на 5-15% маршруту автобуса, чого достатньо для безперебійного живлення транспорту на протязі всієї робочої зміни. Монтаж та обслуговування нової технології не потребує заміни всього дорожнього покриття в Сеулі. Технологія OLEV використовується і в іншому місті Південної Кореї – Гуми.

Варто зазначити, що нова технологія є «розумною», тому може відрізняти автобуси від електрокарів та автоматично відключатися в моменти простою. Крім того, автобуси оснащені акумуляторами, які на третину менше за акумулятори, встановлені в електрокари.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.