Замбія має шанс бути зі світлом

0
144


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Natural Light – лампи, що працюють за рахунок сонячних батарей, приходять в Замбію. Для даного регіону це істотний момент, оскільки тут лише 20% жителів має доступ до електрики.
Якщо говорити про доступність електрики в масштабах цілого світу, то трохи більше мільярда людей живуть без цього ресурсу. Компанія VELUX спільно з низкою проектів запустила реалізацію плану по електрозабезпеченню глухих районів, серед яких і Замбія. В Африку вже доставлено 14,5 тисячі ламп, за допомогою яких можна поліпшити свій побут.
Як вважає медсестра з регіону, куди привезли портативні лампи, це  успішний  крок на шляху підвищення безпеки, не тільки освіченості, але й інших аспектів життєдіяльності. Крім цього, це буде скорочувати обсяги використання гасових ламп, які несуть небезпеку, так як є пожежонебезпечними. У місцевих клініках дуже багато постраждалих саме від такої причини виникнення пожеж.
Одночасно з цим лампи на сонячних батареях мають соціальне значення, так як об’єктивно дають впевненість в завтрашньому дні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.