Зірки Голівуду активно користуються сонячною енергією

2
405


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (3 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)
Екологічний будинок Джулії Робертс

Глобальне потепління з кожним роком наносить свій удар жителям планети Земля. Ми потерпаємо від різких змін клімату, частих стихійних лих та інших, на перший погляд, непомітних речей. Тому більшість впливових та публічних людей намагаються своїм прикладом бодай хоч якось зарадити навколишньому середовищу. Цікаво, як борються з глобальним потеплінням зірки Голівуду? Що вони роблять для енергозбереження планети? Які меседжі хочуть донести суспільству своїми діями, віддаючи прибуток від зйомок у фільмах на розвиток альтернативних джерел енергії?

Ed BegleyЕд Беглі молодший – першопрохідець еко-життя в Голівуді

Актор Ед Беглі молодший – це святий заступник екологічного способу життя серед зірок американського кінематогрофу. Актор був активістом природоохоронної організації ще з 60-х років ХХ століття. Серед його відомих екологічних ініціатив – користування електромобілем десятки років поспіль. Його будинок забезпечується електрикою, яка генеруються від сонячних панелей та енергії вітру, за винятком, коли він особисто приводить його в дію, займаючись на велотренажері. Він навіть впровадив у виробництво свій бренд екологічних чистячих засобів «Begley’s Best» і написав довідник з екологічного способу життя.

Екодосягнення Камерон Діаз

Зірка блокбастерів, ефектна білявка Камерон Діаз також обрала шлях боротьби з глобальним потеплінням. У свій час вона придбала незвичайний автомобіль «Toyota Prius», який в кілька разів менше забруднює повітря. До того ж, Камерон купує квоти на шкідливі викиди продуктів горіння авто в атмосферу.

dias

Дев’ять років тому спільно з Альбертом Гором акторка втілила у реальність серію концертів «Жива Планета». Цей грандіозний еко-захід привернув увагу громадськості до проблем довкілля, проте зірка «Ангелів Чарлі» вирішила не зупинятися на досягнутому. У 2009 році Камерон Діаз стала автором  та сценаристом екологічної короткометражки «Врятувати світ». Відзнявшись у головній ролі вона закликала  співвітчизників цікавитися проблемами навколишнього світу. Також Діаз стала співавторкою «Зеленої книги» – щоденного порадника, сторінки якого розповідають читачам як рятувати планету за допомогою простих щоденних кроків.

di kaprioСонячні батареї Леонардо Ді Капріо та Орландо Блума

Головна зірка фільму «Титанік», найпопулярнішої та найкасовішої стрічки сучасності, також турбується про екосистему нашої планети. За прикладом Камерон Діаз актор придбав гібридний автомобіль, що в меншій мірі забруднює атмосферу. А на даху свого котеджу облаштував сучасні  сонячні батареї, які генерують енергію. У 2007 році Ді Капріо написав сценарій, спродюсував та випустив у світ документальний фільм «Одинадцята година». Заснував фонд, який фінансово підтримує різноманітні екологічні проекти. Екологічно свідомий актор навіть відмовився від власного літака, аби витрати на нього направити для підтримки екологічних акцій.

Красень Орландо Блум зіграв визначні ролі у найбільш касових фільмах останнього десятиліття, зокрема у «Володарі кілець» та «Піратах Карибського моря». Впродовж кількох років актор активно долучався до екологічної кампанії «Global Green». Він також, як і Лео, їздить на гібридному авто та встановив на даху свого помешкання сонячні батареї.

Екологічні рішення у житті Джулії Робертс

Красуня Джулія Робертс, володарка статусу найкрасивішої людини в світі за версією журналу People (2010), також піклується про енергозбереження. Джулія переконана, що гарна людина повинна здійснювати гарні вчинки. Суперзірка веде «зелений» спосіб життя в своєму екологічному будинку. Помешкання зірки облаштоване пристроями, що акумулюють сонячну енергією.

Julia Roberts

Кінозірка активно пропагує важливість екологічних рішень у нашому житті, нашого особистого вибору на користь стійкого і раціонального способу життя. Робить це за допомогою інтерв’ю та екологічних акцій. Ось, що вона сказала в інтерв’ю журналу «Life & Style»: «Материнство – це значний поштовх для більш критичних думок про долю навколишнього середовища і наслідків глобального потепління.

ADRIAN GRENIERЕдріан Грен’є – рупор «зеленої» енергетики

Едріан Грен’є – багатогранна особистість: успішно реалізував себе у ролі актора, режисера та музиканта гурту «Kid Friendly». За рейтингом «Victoria’s Secret» має найсексуальніший погляд у Голівуді. Втім, зірковість не заважає Ендріану в повсякденному житті. Він активно переймається проблемами довкілля. На американському каналі «Зелена планета» він веде авторську програму «Alter Eco show». Актор готує сюжети, в яких розповідає які прості кроки може зробити кожен із нас, щоб наблизитися до природи.

Його бруклінський будинок обладнаний сонячними батареями та іншими елементами «зеленої» енергетики. Це дивовижно, але  Едріан Грен’є використовує вживаний одяг як теплоізоляційний матеріал, в такий спосіб надаючи протертим джинсам нове життя. Також актор прославився своїми повчаннями щодо екологічної поведінки невгамовної дівчини-скандалу Періс Хілтон. Але, прикро, що наразі його старання були марними.

Кейт Бланшет – інвестор виробництва сонячних панелей

Інвестування коштів у нову компанію може змусити нервувати навіть колег-акторів красуні Кейт Бланшет. Проте зірка Голівуду розглядає виробництво сонячних панелей як необхідність збереження природи. Ще у 2008 році вона погодилася інвестувати свої гонорари в американську компанію Sungevity, яка займається такими еко-розробками. Компанія пропонує установку сонячних панелей в житлові будівлі з попередньо упакованих комплектів, що зберігаються на складах в Каліфорнії, Колорадо і Арізони. Кейт Бланшет гарантує своїм клієнтам, що їхні кошти витрачаються на придбання чистої енергії, яка не забруднює довкілля.

CATE BLANCHETT

Щомісячна плата за користування панелями компенсується зменшенням рахунку за оплату електроенергії. Sungevity розраховує побудувати філію тепер вже на Східному узбережжі США. Тож можемо побажати успіху Кейт Бланшет у цій нелегкій, але такій потрібній справі.

2 Коментар (-і)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.