83% електроенергії Південної Австралії виробив вітер

2
293
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Південна Австралія лідирує серед інших штатів країни-континенту за показниками чистої енергії. Саме тут зосереджено 683 вітрогенератори, які змогли залучити 6 млрд. дол. в вигляді інвестицій та створили нові робочі місця.

В Австралії саме зараз настала зимова пора, тому не треба дивуватися тому, що вітрогенератори виробили найбільшу кількість енергії в Південній Австралії – цілих 83%. Минулого року цей показник складав трохи більше 40%. Штат активно інвестує в розвиток альтернативної енергетики. Останні статистичні дані показують, що загальна встановлена потужність сонячних установок в країні зовсім скоро будуть складати 5 гігават.

Взимку в Австралії дмуть сильні та поривчасті вітри. Ці данні були оприлюднені Радою з відновлюючої енергетики Австралії. Представник ради, Алисія Уебб, говорить, що рекордні показники вироблення чистої енергії є єдиною превагою таких шквальних вітрів, які обрушуються на материк. Через таку непогоду тисячі людей залишились без електроенергії, так як лінії електропередачі дуже часто пошкоджуються.
scotland
Альтернативна енергія крок за кроком доказує, що є ефективною та завойовує нові країни та регіони. Так, гірська Шотландія майже 58% електроенергії отримує з альтернативних джерел. Основними ресурсами в країні виступають хвильові, вітрові та приливні установки, які виробляють 80% від загального обсягу альтернативних джерел.
wind-power
Коста-Ріка отримує 100% електроенергії від альтернативних джерел. Країни Європи також інвестують значні кошти в альтернативну енергетику. Так, два федеральних округи в Німеччині отримали настільки багато електроенергії з альтернативних джерел, що не змогли, навіть, всю спожити. 87% – це дуже високий показник для країни, поступово країна починає платити користувачам, а не навпаки.

2 Коментар (-і)

    • Украина также старается перейти на альтернативные источники энергетики. Просто это процесс является достаточно длительным.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.