Чисті енергія і продукти «руками» плавучої теплиці

0
208


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Вартість на землю значно зростає у великих і густонаселених містах і в зв’язку з цим на перші позиції при плануванні міської інфраструктури, архітектури та іншого виходить творчий підхід. Це означає, що треба виявити не тільки знання, але і творче мислення, породжує геніальні ідеї. Цим і зайнялася компанія Salt & Water, яка стала автором і творцем проекту Eco Barge. Що це таке? Eco Barge – це плавуча баржа, що має різного роду функції, яка розмістилася на річці Дунай. Вона може наступне:

  • генерувати «зелену» енергію;
  • виробляти натуральні чисті продукти.

Треба сказати, що це не єдині її здібності, так як плавуча багатофункціональна станція може управлятися і з іншими завданнями, а саме виступає як основа для створення та розвитку місцевих соціальних структур.
Дизайнерська студія Salt & Water спроектувала екологічну баржу, перетворивши її в навчальний центр, призначений для просвіти мешканців Белграда. Виглядає вся ця конструкція наступним чином: теплиця, всередині якої сади вертикальної форми – одна сторона. Інша сторона – це маленька споруда.
Як було зазначено, баржа генерує чисту енергію. Здійснюється даний процес з допомогою сонячної панелі і вітряної турбіни. Утворена енергія дає вологу рослинам всередині конструкції, тобто таким чином працює система зрошення. Рециркуляція, що дозволяє виконуватися одним із завдань проекту – вирощування органічних продуктів.
Дизайнери, автори еко-баржі пояснюють свою задумку і мета всього цього наступним чином. Спочатку це не тільки багатофункціональна майданчик, але і навчальна простір, як було сказано раніше. Це місце, де жителі Белграда можуть дізнатися, що ж таке вертикальні сади, іригаційна система. Крім цього, вони можуть побачити, які альтернативні варіанти вирощування еко-продуктів. Це дуже актуально для нинішнього часу. Особливо для тих районів, які знаходяться в мегаполісах – населених пунктах з досить великою кількістю жителів на квадратний метр.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.