Компанія Apple повністю перейшла на альтернативні джерела енергії

0
92


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)
Компанія Apple повністю перейшла на альтернативні джерела енергії

Компанія Apple відома не тільки випуском телефонів Iphone та ноутбуків Macbook, але й тим, що вже три роки займає перше місце в рейтингу «зелених компаній» за версією Greenpeace. Весною цього року Google зробила заяву, що всі її глобальні операції виконуються лише за рахунок використання альтернативних джерел енергії. Тобто Google купує значно більше альтернативної енергії, ніж використовує. Що стосується компанії Apple, то вона також зробила аналогічну заяву.

Солнечные панели appleВарто зазначити, що два роки тому компанія Apple вже звітувала про свої досягнення. Тоді всі підприємства Apple використовували 93% альтернативної енергії для свого функціонування.

Google та Apple не забезпечують себе «чистою» електроенергією на всі 100%. Раніше ми вже писали про здобутки компанії Google в альтернативній енергетиці. Компанії купують необхідні їм об’єми в інших компаній. Спробуємо вам пояснити в чому суть. Магазини, офіси, виробничі потужності Apple беруть електроенергію, як і інші компанії, із міських електромереж. Тобто компанія отримує «брудну» електроенергію, яку потім повністю компенсує «чистою». Компанія акцентує увагу на тому, що не просто купує «чисту» електроенергію, а робить все для розвитку вибраної інфраструктури та використовує її. Дві третини потужностей, необхідних для покриття власних потреб в електроенергії, Apple профінансувала за власний рахунок.

Компанія Apple володіє 25 працюючими об’єктами альтернативної енергетики по всьому світові, які генерують 626 МВт потужності для компаній в 43 країнах світу. 286 МВт потужності виробляють сонячні електростанції, які були запущені в 2017 році.

Крім того, компанія Apple говорить про те, що 9 важливих компаній-постачальників використовують виключно «чисту» електроенергію. Використання «зеленої» енергетики є однією із обов’язкових умов співробітництва.

В компанії Apple говорять про те, що завдяки їхній ініціативі кількість викидів вуглекислого газу зменшилась на 54%. Тобто в навколишнє середовище було викинуто на 2,1 млн. тон вуглекислого газу менше. Варто зазначити, що компанія не зупиняється на досягнутому. На сьогоднішній момент Apple будує 15 об’єктів, які зможуть генерувати 1,4 ГВт потужності після введення в експлуатацію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.