Майбутнє за електромобілями

0
327


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Велику роль для зниження рівня викидів шкідливих речовин, особливо в великих містах, мають автомобілі. Швидкий темп життя і природна необхідність комфорту та зручностей призвели до того, що багато хто з нас вважає за краще подорожувати в своєму власному автомобілі, а не більш екологічним громадським транспортом. На щастя, досягнення в області технологій приходить  нам на допомогу – майже кожна автомобільна компанія вже має в своїй торговій пропозиції електричні автомобілі.

Електричні автомобілі є екологічно чистими транспортними засобами. Вони не виділяють вихлопних газів, і, отже, не сприяють збільшенню забруднення повітря. Автомобілі такого типу не обладнані звичайними двигунами внутрішнього згоряння, але мають перезаряджаючий електричний накопичувач енергії, яка передається на живлення електродвигуна. Батареї заряджаються від зовнішнього джерела живлення – їм може бути спеціальні зарядні станцій або звичайні електричні розетки.

Європейський ринок електричних автомобілів стрімко зростає. У березні цього року було зареєстровано в Європі близько 18 000 автомобілі цього типу. Це число в 18 000 – європейський рекорд. Попередній рекорд був зафіксований в грудні 2013 року, коли було зареєстровано 14 197 електричних машин.

Для порівняння, в Польщі за той же період зареєстровано близько 34 000 нових легкових автомобілів. На жаль всі вони з двигунами внутрішнього згоряння.

Електричні автомобілі в Україні, Польщі чи Росії все ще дуже рідкісне явище. У Польщі за одне півріччя в середньому реєструється тільки 35 електричних автомобілів!

Чому ці екологічні та сучасні автомобілі в нас так непопулярні? Перш за все, проблемою для багатьох є ціна. Електричні автомобілі дорожчі в середньому на кілька десятків тисяч гривень від автомобілів з двигунами згоряння в бюджетній ціновій категорії.

Багато людей вважають, що, навіть, якщо вони зважаться на настільки значні витрати, то отримають далеко не автомобіль. Це правда, що зараз електромобілі не можуть похвалитися вражаючою продуктивністю і великою дальністю поїздки – два роки тому середній діапазон руху таких транспортних засобів на одній зарядці складав 150 км., але ситуація швидко змінюється. На даний час вже існують моделі, які збільшили свою дальність поїздки до 500 км!

Те, що може бути незручним для власника екологічного електричного автомобіля не найкраща інфраструктура. В Україні поки немає зарядних станцій для електричних транспортних засобів. Хоча є можливість зарядки автомобіля від стандартної електричної розетки, але це займає набагато більше часу. Тому в нашій країні, електромобілі досі  краще рішення для людей, які використовують автомобіль як міський транспортний засіб.

Предметні експерти вважають, однак, що для більшості потенційних покупців таких автомобілів є найважливішими стимулами деякі бонуси від держави. У багатьох

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.