Революційні технології в сфері випуску сонячних модулів

0
66


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Компанія зі Сполучених Штатів (Каліфорнія, Саннівейл) під назвою Hanergy довела, що зниження ціни при зростанні показників ефективності сонячних модулів цілком реальне.

інновація в сонячній енергетиціГрупа вчених з компанії Alta Devices (частини підприємства Hanergy) недавно повідомили, що в ході ряду досліджень стало можливим створення модуля, який має найвищі показники ефективності і провідності. Така розробка на даному етапі стала світовим рекордсменом завдяки своїм характеристикам. Основною перевагою інноваційного сонячного модуля є те, що він односекційний. Ця особливість дозволяє значно зменшити його габарити.

Слід зазначити, що енергоефективність сонячного пристрою набагато вище на відміну від звичних панелей. Співробітники Hanergy застосували для цього арсенід галію. Такий підхід дозволив примножити рейтинг перетворення електроенергії до 25 відсотків. Саме такий показник був зарахований в світові рекорди.

Інноваційне відкриття компанії Alta Devices має ефективність провідності в два рази більше, ніж у традиційних сонячних панелей, застосовуваних у промисловому секторі. Але розміри нового модуля при цьому значно менше. Творці інновації для цього використовували спеціальний метод нарощування мікроскопічного прошарку арсеніду галію. Цей шар розташований зверху одиничного кристала даної речовини.

Розробники використовували технологію металоорганічного парового відкладення. Під кінець процесу проводиться епітаксиальний підйом, що дозволяє зняти найтонший шар з поверхні кристалічного утворення. Цей процес і виступає в якості ключового етапу в поліпшенні модуля.

Такий метод дає можливість збільшення енерговиробництва модуля в умовах зниження загального обсягу окремої секції і габаритів в цілому. Завдяки такому підходу нова сонячна панель може знайти застосування на СЕС. На сьогоднішній день компанія-розробник планує проведення додаткового тестування і перевірок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.