S-bike: «сонячний» велосипед прямо з Нідерландів

0
217


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

«Сонячний» велосипед – далеко не інновація і не щось нестандартне. Насправді, ідея вже давно використовується різними інженерами та іншими фахівцями. Але новизна від компанії Solar Application Lab полягає в тому, що фотоелементи вбудовані в колесо. Сонячна енергія для руху двоколісного транспортного засобу дозволяє переміщатися йому з допомогою ВДЕ.
Всім звичні електробайки вимагають для переміщення підзарядки від електромережі. Винахід SAL в цьому питанні дещо відрізняється, оскільки для нього нічого не потрібно: вбудовані фотоелементи забезпечують зарядку акумулятора. Таким чином, S-bike рухається завдяки обертанню педалей, а також завдяки тим самим елементам в колесі.
Розробники впровадили в своє дітище спеціальні «нано-інвертори», які скорочують ефекти затінювання і тим самим відбувається підвищення ефективності батарей, вбудованих в колеса. Більш того, вбудовані компоненти надають можливість своєму господареві заряджати та інші пристрої, серед яких відзначаються не тільки мобільні телефони і різного роду дрібні девайси, але і міні-холодильники! Що ж стосується темного часу доби, то в цей час дуже доречно впроваджена функція харчування від розеток. Таким чином, велосипед може їхати і вдень, і вночі без участі педалей.
Як заявляє представник керівництва компанії SAL, їх винахід – це щось свіже і раніше не створювались. Сонячний елемент в колесі байка дозволяє бути велосипеду завжди «ситим», оскільки він отримує енергію і під час руху, і в статичному положенні. На думку розробників, дуже важливо було ніяк не змінити зовнішній вигляд предмета, що і було досягнуто.
Автори проекту мали на меті зменшити шкідливий вплив на навколишнє середовище, внісши свою позитивну лепту у порятунок клімату. Згідно зі статистикою в Нідерландах більше 50% населення переміщуються на машинах, а електровелосипеди допоможуть скоротити цей показник. Таким чином, вдала альтернатива була створена, але мала на етапі розробки деякий недолік у вигляді марності в нічний час доби. Була дозволена завдання виправлення недоліків? Так, але рішення зберігається в таємниці, хоча журналісти і задають свої запитання.
Треба сказати, велосипед вийшов не самим економічним предметом. У зв’язку з цим є чимало обіцянок виправити ситуацію, зробивши його більш економічним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.